پیرهادی:

حکومت «۴درصدی» ها به زودی پایان می یابد

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه مردم خواستار بازگذشت عزت و اقتدار نظام اسلامی هستند گفت: مردم به اشراف گری نه خواهند گفت و حکومت ۴ درصدی ها رو به اتمام است.

 

به گزارش راه مبین به نقل از دانشجو، محسن پیرهادی عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر تهران در خصوص تحلیل مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: امروز حجت بر همه مردم تمام شد و به‌اصطلاح آنچه عیان است چه حاجت به بیان است. گروهی که گویا هیچ مشکلی در کشور نمی‌بینند و پر ادعا و طلبکارانه با مردم صحبت می‌کنند و گروهی که این شرایط را شایسته مردم ایران نمی‌دانند عزت مردم را بیش از اینکه امروز برسرش آمده می‌دانند.

 

وی با بیان اینکه اقتدار کشور مسئله‌ای تعارف‌بردار نیست گفت: ملت ایران اقتدار این کشور را در حدی نمی‌دانند که منتظردستور کدخدا باشند و بیکاری جوانان را تاب نمی‌آورند و از احساس شرمندگی سرپرستان خانوار عذاب می‌کشند و صرفاً لبخندزنان همه‌چیز را خوب و عالی می‌بینند.

 


پیرهادی ادامه داد: براین اساس در مناظره بهترین تبیین مواضع کاندیدا در مناظره شکل گرفت حال ما هستیم و سپردن فرمان اجرای کشور به‌دست کسانی که ارباب وعده‌های توخالی هستند یا سپردن به کسانی که کارنامه دارند و وعده عمل نشده ندارد.

 


 عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: البته ایمان دارم که مردم اشتباه نمی‌کنند و فریب ظاهرسازی جماعتی که وزرایش ثروتی معادل چند هزار نفر را اندوخته‌اند و هنوز درگیر کاسبی هستند انتخاب نمی‌کنند.

 


وی تأکید کرد: مردم فریب کسانی که نه چرخ سانتریفیوژها را چرخاندند و  نه چرخ اقتصاد را، نمی‌خورند.

 

پیرهادی با بیان اینکه مردم خواستار بازگذشت عزت و اقتدار نظام اسلامی هستند گفت: مردم به اشراف گری نه خواهند گفت و حکومت ۴ درصدی ها رو به اتمام است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.