حفاری سنگ فرش خیابان ولیعصر شهریار

خراشی دیگر بر پیکره پیاده روهای خیابان ولیعصر + تصاویر

سنگ فرش پیاده‌رو‌های خیابان ولیعصر شهریار بار دیگر شکافته شد تا دستگاه‌های خدمت‌رسان بتوانند بستری بر پیکره‌ی پیاده رو قرار دهند اما این چندمین بار است که این پیاده رو آماج حملات تیغ بُرّان دستگاه‌ها می‌شود.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، سنگ فرش پیاده‌رو‌های خیابان ولیعصر شهریار بار دیگر شکافته شد تا دستگاه‌های خدمت‌رسان بتوانند بستری بر پیکره‌ی پیاده رو قرار دهند اما این چندمین بار است که این پیاده رو آماج حملات تیغ بُرّان دستگاه‌ها می‌شود.

همین چند وقت پیش بود که شهرداری شهریار به منظور قرار دادن لوله آبیاری قطره‌ای، پیکره سنگفرشهای خیابان ولیعصر شهریار را شکافت و لوله‌های موش گزیده قدیمی را با لوله‌های جدید جایگزین کرد اما این پایان کار نبوده و اخیرأ نیز مخابرات به منظور عبور فیبر نوری و تجهیزات آن پیاده‌روی خیابان ولیعصر را حفاری کرده است.

یکی از کسبه‌ی معترض خیابان ولیعصر شهریار به خبرنگار راه مبین گفت: هر چند یکبار این پیاده رو بی زبان را به بهانه‌های مختلف کنده کاری کرده و همین طور رها می‌شود و کسبه مدت زیادی را باید با این وضع کنار بیایند.

وی گفت: مشتریان به سختی از این گل و لای و خاک به وجود آمده عبور می‌کنند و این موضوع در کاسبی ما هم تأثیر گذاشته است اما بیشتر دلمان به حال سنگ‌فرشهای پیاده می‌سوزد که از جیب مردم هزینه شده و به راحتی کنده کاری می‌شوند.

حال سوال اینجاست که با وجود تعدد حفاری‌ها و نیازهای آینده، مسئولین مربوطه به فکر ایجاد کانالهای تأسیساتی جهت بهره‌برداری همه دستگاه‌های خدمت رسان نبوده و قرار است هر چند یکبار شاهد شکافته شدن این مسیر باشیم؟

 

حفاری سنگ فرش خیابان ولیعصر شهریار

حفاری سنگ فرش خیابان ولیعصر شهریار

حفاری سنگ فرش خیابان ولیعصر شهریار

حفاری سنگ فرش خیابان ولیعصر شهریار

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.