داعش

داعش ۸۰ غیر نظامی را در سوریه سر برید

ارتش سوریه در شهر محرده، ارتفاع «بزان» و شهرک «معردس» با تروریستها درگیر است و شمار زیادی از نیروهای خود را وارد مناطق شمالی این استان کرده‌ است. تروریستها نیز پس از ورود به شهرک صوران بیش از ۸۰ نفر از غیر نظامیان را سر بریدند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از مشرق،  عناصر تروریستی جیش الفتح با همکاری تروریستهای جندالاقصی طی ۷۲ ساعت گذشته بیش از ۸۰ کیلومتر مربع از مناطق شمالی استان «حماه» را اشغال کنند.

تروریستها شب گذشته با ورود به شهرک «صوران» جنایت فجیعی را علیه اهلی انجام دادند و ۸۰ نفر از آنان را سر بریدند.

 از صبح امروز تروریستها حملاتی را جهت اشغال ارتفاع «بزان» و شهرک «معردس» آغاز کردند و بخشهای شمالی و مرکزی این  شهرک را اشغال کردند، ولی در حال حاضر درگیریها بین دو طرف در جنوب شهرک ادامه دارد.

در ارتفاع بزام نیروهای سوری توانستند تا حدود زیادی حملات را دفع کنند، ولی درگیری همچنان در اطراف این ارتفاع راهبردی ادامه دارد.

در مناطق شمال شرقی و در نزدیکی شهر «محرده» تروریستها مرتب در حال حمله به مواضع نیروهای محلی و ارتش هستند که این نیروها بخوبی توانسته‌اند حملات را دفع کنند.

همزمان صدها تن از نیروهای ویژه ارتش وارد مناطق شمالی شهر حماه شده‌اند و خود را برای عملیات بازپس گیری مناطق آماده می کنند.

تروریستها طی سه روز گذشته بیش از ۲۰ ایست و بازرسی و شهرک را اشغال کردند. در واقع همکاری برخی از اهالی مناطق با تروریستها، تعداد بالای تروریستها، در اختیار داشتن سلاح های پیشرفته و اولویت ارتش برای حفظ جان اهالی و خارج کردن آنها از مناطق درگیری از دلایل اصلی سقوط این مناطق می باشد

در همین راستا، منابع میدانی اعلام کردند که تعدادی از نیروهای سوری به شهرک «کوکب» اعزام شده‌اند تا شهرک صوران را بازپس بگیرند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.