رفیعی

امام جمعه موقت شهریار:

درایت رهبری نقشه تجزیه کشورها و خاورمیانه بزرگ آمریکا را برهم زد /مسئولین در برابر اعتماد مردم نیز مسئول هستند

امام جمعه موقت شهریار گفت: آمریکا و همدستانش سعی در تشکیل یک غده سرطانی دیگری مانند تکفیریها و داعش داشتند و با نقشه خاورمیانه بزرگ تجزیه کشورهای اسلامی و منطقه را دنبال می‌کردند اما طرح آنان با مقاومت رزمندگان و درایت رهبری معظم انقلاب شکست خورد و دیدید که رئیس جمهور نادان آمریکا با عصبانیت و گستاخی به شکستهای آمریکا اذعان کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی امام جمعه موقت شهریار ظهر امروز در خطبه‌های نماز وحدت بخش و عبادی سیاسی جمعه که با حضور پر شور ملت مومن و اقشار مختلف مردم شهریار در مصلای امام خمینی این شهر برگزار شد گفت: فرزندان این مرز و بوم سالها با رشادت تمام در مقابل زیاده‌خواهی های دشمنان ایستادگی کردند و این ساده لوحی است که ترامپ نادان را از آمریکا و سیاستهایش جدا کرده و نظام سلطه را تطهیر کنند.

امام جمعه موقت شهریار گفت: ما به شهدا بدهکار هستیم و شهدای انقلاب اسلامی اعم از شهدای دفاع مقدس، مدافعین حرم و شهدای لشکر فاطمیون شجاعانه در مقابل تکفیریها و خونخواران مورد حمایت وهابیت و صهیونیست ایستادگی کردند تا امروز این آرامش برای ما به ارمغان آید.

حجت الاسلام رفیعی افزود: آمریکا و همدستانش سعی در تشکیل یک غده سرطانی دیگری مانند تکفیریها و داعش داشتند و با نقشه خاورمیانه بزرگ تجزیه کشورهای اسلامی و منطقه را دنبال می‌کردند اما طرح آنان با مقاومت رزمندگان و درایت رهبری معظم انقلاب شکست خورد و دیدید که رئیس جمهور نادان آمریکا با عصبانیت و گستاخی به شکستهای آمریکا اذعان کرد.

دکتر رفیعی اظهار داشت: این ساده لوحی است که ترامپ و نادانی اش را جدای از سیاستها آمریکا و صهیونیست بین الملل بدانند و نقض آشکار حقوق بشر توسط آمریکا و متحدان مرتجع منطقه‌ای اش که ادعای حقوق بشری دارند بر همگان روشن است.

امام جمعه موقت شهریار خاطر نشان کرد: ساده لوحی است اگر برخی ها فکر کنند با برجام تحریمهای ظالمانه حذف خواهد شد و دشمن به بهانه‌های دیگر از جمله موشکی و حقوق بشر باز هم پیش می‌آید و  راه حل ما خودکفایی است، نباید تولید کنندگان را کنار زد، واردات باید در خدمت مملکت باشد، اگر جز این شد، تولید کننده داخلی ضرر دیده و بیکار می شوند، مردم و مومنین ما به سوی خرید اجناس داخلی روی بیاورند و در مواردی که جنس داخلی هست، خارجی نخرند.

وی بیان داشت: مسئولین نیز در برابر مردم و اعتماد مردم مسئول بوده و نباید اجازه دهند دزدی ها واختلاس ها عادی شده و اعتماد مردم خدشه دار شود، بلکه باید با جدیت و بدون تعارف با فاسدان و برخی آقازاده‌ها که به بیت المال و حقوق مردم دست اندازی می‌کنند برخورد شود.

رفیعی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.