رسیدن وضعیت بیمارستان‌های شهریار به شرایط خاص

طاهری، فرماندار شهرستان شهریار بر لزوم اجرای دقیق تعهدات در برابر مسئولیت های محوله در جهت افزایش سطح رضایتمندی مردم در شرایط بحرانی کشور در مواجه با ویروس کرونا تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین،  به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی طاهری فرماندار شهرستان شهریار بازدید سرزده ای از این ادارات به عمل آورد و ضمن تقدیر از خدمات رستمی رئیس تامین اجتماعی و سبزگلین رئیس بهزیستی به منظور توسعه و ارتقای سطح خدمت رسانی در سطح شهرستان، بر لزوم افزایش سطح نظارت و توجه بر اجرای تعهدات در برابر نیازهای مردم تاکید ورزید.

 وی با اظهار این مطلب که در شرایط  حاضر نیاز جامعه به خدمات بهداشتی و مراقبتی  به خصوص برای افراد نیازمند، کم درآمد و دارای بیماری خاص افزایش یافته است تصریح کرد: امروز با وجود بیماری کرونا در جهان مسئولیت مدیران دستگاه های مرتبط چندین برابر شده است که امیدواریم با انجام به هنگام و درست وظایف محوله و مدیریت نوآورانه شاهد رضایت بیش از پیش مردم عزیزمان باشیم.

طاهری تاکید کرد: مدیران بدانند که پاسخگویی درست و تکریم ارباب رجوع از ضروریات است و ما امیدواریم همواره شاهد رضایتمندی مردم از نوع برخورد خدمتگزاران و خادمانشان در دستگاه های اجرایی باشیم.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.