حمید شهریاری

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و عضو شورای عالی فضای مجازی:

در طول ۳۰۰ سال گذشته از طریق مذاکره با خارجی ها به جایی نرسیدیم / هر کدام از ما یک قاسم سلیمانی خواهیم بود

حجت‌الاسلام حمید شهریاری عضو شورای عالی فضای مجازی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهریار گفت: در طول ۳۰۰ سال گذشته از طریق مذاکره با خارجی ها به جایی نرسیدیم و تنها راه پیشرفت مقاومت و اتکا به توان داخلی است که با اقتصاد مقاومتی و توجه به جوانان و ایجاد اشتغال در درون کشور میسر می‌گردد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، حجت‌الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با حضور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهریار ضمن تقدیر از حماسه آفرینی مردم این شهریار در این اجتماع با شکوه گفت: حضور مردم در صحنه‌های مهم انقلاب و رأی آنها در صندوقهای انتخابات تیری به چشم طمع‌کار آمریکا و استکبار جهانی است و شما مردم به راهپیمایی آمدید و ثابت کردید ملت خوب و بزرگی برای کشور، انقلاب  و جمهوریت همراه با اسلام هستید.

وی گفت: امام خمینی(ره) با انقلاب خود نشان داد که یک مسئول دولتی نباید پشت میز ساکن بنشیند، بلکه باید همواره در جهت خدمت به مردم در حرکت و تلاش باشد.

عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: مسئولین دولتی مراقب نفوذ افراد سودجو و اختلاسگر که سعی در نزدیک شدن به بدنه دولت را دارند باشند و آنها را از خود دور کنند.

شهریاری اظهار داشت: ما امروز از قوه قضاییه تشکر می‌کنیم که گریبان فسادگران را گرفته و مبارزه با رانت را شعار اصلی خود قرار داده و اگر کسی به حقوق ملت دست درازی کرده باشد در دادگاه محاکمه می‌کند.

حجت الاسلام شهریاری گفت: از مسئولین می‌خواهیم که به محرومین اطراف شهرها و وضع زندگی آنها توجه بیشتری داشته و در صدد باشند تا از این مسئولیت و صندلی خدمت استفاده کرده و به محرومین خدمت کنند.

وی افزود: اجرای عدالت اجتماعی و توجه بیشتر به حاشیه نشین‌ها با معرفی شاخصها و کاهش مشکلات مردم میسر خواهد شد و مسئولین نباید از ظرفیت های داخلی به راحتی عبور کنند و چشم به بیرون داشته باشند.

شهریاری گفت: در طول ۳۰۰ سال گذشته از طریق مذاکره با خارجی ها به جایی نرسیدیم و تنها راه پیشرفت مقاومت و اتکا به توان داخلی است که با اقتصاد مقاومتی و توجه به جوانان و ایجاد اشتغال در درون کشور میسر می‌گردد.

وی در پایان گفت: هر کدام از ما یک قاسم سلیمانی خواهیم بود و با حضور در پای صندوقهای رأی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهیم زد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.