دستگیری سارقان داعش‌نما در شهریار

دستگیری سارقان داعش‌نما در شهریار

پنج سارق مسلح و خشن که با حمله به ایستگاه هلال احمر جاده قم برای ایجاد رعب و وحشت خود را داعشی معرفی کرده بوده توسط پلیس دستگیر شدند.


به گزارش پایگاه خبری راه مبین، شش سارق مسلح و خشن که با حمله به ایستگاه هلال احمر جاده قم برای ایجاد رعب و وحشت خود را داعشی معرفی کرده بوده توسط پلیس دستگیر شدند.
این سارقان خشن که با استفاده از سلاح گرم با یورش به ایستگاه هلال احمر جاده تهران-قم دو خودرو و مقداری وسایل و پول سرقت کرده بودند در کمتر از ۲۴ ساعت در حوالی شهریار شناسایی و در یک عملیات غافلگیر کننده بازداشت شدند.
صبح روز پنجشنبه شش سارق مسلح با اسلحه کلاشینکف و کلت کمری به ایستگاه هلال احمر واقع در جاده تهران-قم حمله کرده و پرسنل این ایستگاه را با بستن دست و پای آنان گروگان گرفته بودند با سرقت مقداری از وسایل و تجهیزات امدادی، پول و یک خودروی پراید و یکدستگاه آمبولانس این ایستگاه از محل گریختند.
این سارقان خشن برای ایجاد رعب و وحشت خود را عناصر داعش معرفی کرده و گروگانها را با این عنوان تروریستی تهدید کردند.
اما با اقدامات اطلاعاتی پلیس، هر پنج عضو این گروه که همگی بچه یک محل هستند در یک عملیات غافلگیر کننده در حوالی شهریار شناسایی و بازداشت شدند.
گفتنی است رئیس پلیس تهران بزرگ هرگونه ارتباط این سارقین را با گروهک تروریستی تکفیری داعش رد کرده و ایجاد رعب و وحشت را عامل معرفی این گروه به عنوان داعشی اعلام کرد.

دستگیری سارقان داعش‌نما در شهریار

سارقین داعشی شهریار
انتهای پیام/ش

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.