سارق کابل تلفن

دستگیری سارقان کابل های مخابراتی شهریار

اعضای باند سارقان کابل های مخابراتی که در شهرستان شهریار و مناطق همجوار بیش از ۵۰۰ متر کابل برق به ارزش ۴۰ میلیارد ریال به سرقت برده بودند، در البرز دستگیر شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، اعضای باند سارقان کابل های مخابراتی که در شهرستان شهریار و مناطق همجوار بیش از ۵۰۰ متر کابل برق به ارزش ۴۰ میلیارد ریال به سرقت برده بودند، در البرز دستگیر شدند.

سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت:  در پی وقوع یک فقره سرقت کابل های مخابراتی در منطقه کمالشهر کرج، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

طی بررسی اولیه کارآگاهان مشخص شد سارقان در ساعات پایانی شب اقدام به سرقت بیش از ۵۰۰ متر از کابل های مخابراتی منطقه کمالشهر کرده اند، که این موضوع سبب اختلال در ارتباط این منطقه با سایر مناطق  شده بود.

ماموران با انجام تحقیقات گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی چهار نفر از سارقان در شهرستان شهریار استان تهران شدند که با دریافت نیابت قضائی به مخفیگاه آن ها اعزام شده و در یک عملیات غافلگیرانه تمامی متهمان را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

نادربیگی  افزود: چهار دستگاه خودرو و یک دستگاه تراکتور سارقان که در سرقت از آن ها استفاده می کردند توقیف و در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار زیادی پوسته های کابل مخابراتی و ابزارآلات سرقت کشف شد.

وی با اشاره به این که متهمان در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان به سرقت های متعدد کابل های مخابراتی در استان های تهران و البرزاقرار کرده اند، خاطرنشان کرد: ارزش کابل های سرقت شده در استان البرز بیش از ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

 تحقیقات پیرامون کشف سایر سرقت ها و شناسایی خریداران اموال مسروقه ادامه دارد.

سارق کابل تلفن

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.