مهدی چمران در شهریار

مهندس مهدی چمران:

دشمن با پروژه نفوذ در تلاش برای فتنه‌ای بزرگتر از قبل است/سران فتنه گستاخانه از صبر ملت و رهبری سوء استفاده کردند

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی که در سالن هلال احمر شهریار برگزار شد اظهار داشت: با ایجاد فتنه سال ۸۸ تصمیم داشتند اسلام ناب و جوهره اصلی اسلام را از ما بگیرند و یک اسلام نمایشی به خورد مردم دهند، اما بعد از حماسه تاریخی ۹ دی فتنه گران به لانه‌های خود خزیدند ولی این پایان کار نیست و آنان با پروژه نفوذ در تلاش برای فتنه‌ای بزرگتر از قبل هستند.


به گزارش پایگاه خبری راه مبین، مهندس مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران با حضور در مراسم بزرگداشت ۹ دی که در سالن هلال احمر شهریار برگزار شد اظهار داشت: با ایجاد فتنه سال ۸۸ تصمیم داشتند اسلام ناب و جوهره اصلی اسلام را از ما بگیرند و یک اسلام نمایشی به خورد مردم دهند، اما بعد از حماسه تاریخی ۹ دی فتنه گران به لانه‌های خود خزیدند ولی این پایان کار نیست و آنان با پروژه نفوذ در تلاش برای فتنه‌ای بزرگتر از قبل هستند.

مهدی چمران در شهریار
رئیس شورای شهر تهران گفت: فتنه‌گران هنوز دست از کار خود برنداشته‌اند و در گوشه و کنار در تلاش برای نفوذ هستند و اگر از ۹دی عبرت تاریخی نگیریم ممکن است گرفتار فتنه‌ای جدید شده و از این ناحیه ضربه بخوریم.
مهدی چمران افزود: تاریخ ایران و به خصوص تاریخ مشروطه سراسر درس عبرتی است برای دوره‌ کنونی ما که دشمن با انحراف مشروطیت، امثال رضا خان مستبد را بر سرکار آورد و اجازه گسترش تفکر شهید مدرس را در جامعه ایران نداد.
مهندس چمران تصریح کرد: در دوره دیگری از تاریخ، نفت ایران را به غارت برده و اسم شرکت تولید نفت را انگلیس و ایران گذاشته بودند، یعنی نفت ایران به نام انگلیسی های خبیث فروخته می‌شد که با تلاش آیت الله کاشانی و محمد مصدق ملی شدن صنعت نفت پیگیری شد، اما فتنه جدایی دین از سیاست این جنبش را نیز با شکست مواجه کرد و این درس بزرگی برای همه‌ی ماست.

مهدی چمران در شهریار
رئیس شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: در طول ۳۷ سال انقلاب اسلامی، صدها توطئه و فتنه از سوی بیگانگان بر ملت بزرگ ایران تحمیل شد و اگر ولایت فقیه نبود هر کدام از این توطئه ها برای ساقط کردن یک کشور کافی بود، اما ولایت فقیه و رهبری حکیمانه امام خمینی و مقام معظم رهبری تمامی این فتنه‌ها را خاموش کرده و کشتی انقلاب در مسیر درست حرکت می‌کند.

مهدی چمران در شهریار

مهدی چمران بیان کرد:دشمنان با ایجاد فتنه سال ۸۸ تصمیم داشتند اسلام ناب و جوهره اصلی اسلام را از ما بگیرند و یک اسلام نمایشی به خورد مردم دهند، اما بعد از حماسه تاریخی ۹ دی فتنه گران به لانه‌های خود خزیدند ولی این پایان کار نیست و آنان با پروژه نفوذ در تلاش برای فتنه‌ای بزرگتر از قبل هستند.
رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت:سران فتنه گستاخانه از صبر و تدبیر مقام معظم رهبری و رأفت اسلامی سوء استفاده کرده و جری تر شدند و با تکرار ادعای موهون تقلب آشوب به پا کرده و جوی خون به راه انداختند.
چمران گفت: پروژه نفوذ دشمن بسیار جدی است و آنان میخواهند با گرفتن هویت انقلابی و اسلامی ما، مردمی بی‌هویت در دین و مذهب و خنثی در مسائل ملی شویم و وظیفه‌ی همه ما عبرت از درسهای تاریخ است.
انتهای پیام/ش

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.