دلخوری کمیل قاسمی از عملی نشدن وعده های مسئولان

مرد نقره ای المپیک حرف های زیادی در سینه دارد.کمیل قاسمی که در المپیک از جان مایه گذاشت و توانست مدال ارزشمندی را در سنگین وزن کشتی آزاد به دست بیاورد با شروع اردوی های تیم ملی این روزها در تهران به سر می برد.

به گزارش راه مبین به نقل از بولتن، کمیل قاسمی حالا یکی از افتخار آفرینان ورزش ایران است اما او هم دل خوشی از مسئولان ورزش ندارد و مانند بسیاری از ورزشکاران، از عملی نشدن وعده های مسئولان ناراحت است.
کمیل درباره اهدافش می گوید:بعد از رقابت های المپیک نزدیک به پنجاه روز استراحت کردم. البته استراحت که نه،ببشتر از این برنامه به برنامه دیگری می رفتیم.دعوت مان می کردند و خدا را شکر می کنم که حالا وضعیت خوب است.

قاسمی درباره وعده های مسئولان قبل از المپیک هم حرف می زند و می گوید: فکر می کنم تا الان هر کاری هم که برای ما انجام داده اند اسپانسرها کرده اند.قبل از المپیک وعده های زیادی به ما دادند که هیچ کدام عملی نشده است.به نظرم بهتر است که حواس مسئولان به مدال آوران و قهرمانان باشد.یا وعده ندهند یا به وعده ای که می دهند عمل کنند.
نقره ای المپیک ایران در ادامه به حاشیه هایی که قبل از المپیک برای او و پرویز هادی به وجود آوردند اشاره می کند و می گوید:البته من قبلا حرف هایم را زده ام اما آن موقع یک فرایندی بود که همه کشتی گیران باید به آن تمکین می کردند.از همه می خواهم که دیگر این بحث ها را تمام کنند.تمرکز ما باید روی مسابقات جهانی،بازی های آسیایی و حتی المپیک چهار سال بعد باشد.

او در پایان گفت:من هم تمام تلاشم را می کنم تا هر زمان که به عنوان نماینده ایران روی تشک رفتم بهترین عملکرد را داشته باشم و برای ایران افتخار آفرینی کنم.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.