اظهارات گروسی

دولت آنطور که باید و شاید در زمینه آسیب های اجتماعی فعالیت نکرده است

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه آسیب‌های اجتماعی قوانین لازم از سوی مجلس به تصویب رسیده است، گفت: متاسفانه دولت آن‌طور که باید و شاید در این زمینه فعالیت نکرده که امیدواریم اهتمام ویژه‌ای انجام دهد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از تسنیم، حسین گروسی اظهار داشت: بودجه‌های مصوب شده برای آسیب‌های اجتماعی،قوانین مرتبط با اشتغال و تولید همه در راستای کاهش معضلات اجتماعی بوده که مسئولان ذیربط جدیت لازم را در بحث اجرا نداشته‌اند.

وی ادامه داد: آسیب‌های اجتماعی نیازمند یک برنامه‌ریزی جدی از جانب مسئولان کشور است و می‌طلبد در این خصوص کارهای آموزشی و فرهنگی مورد توجه واقع شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ورزش،اشتغال و آموزش راهکارهایی است که می‌تواند گره‌گشای آسیب‌های شود و در این باره دولت،مسئولان وزارت ورزش و جوانان و خانواده‌ها وظیفه مهمی را دارند.

اظهارات گروسی

گروسی تأکید کرد: توسعه فرهنگ و ورزش می‌تواند موجب پیشگیری کامل  آسیب‌ها شود و در این باره همه مسئولان باید دست به دست هم دهند تا این مشکل عظیم و دغدغه جامعه برطرف شود.

وی ادامه داد: اشتغال موضوع بسیار حائز اهمیتی است چرا که بسیاری از جوانان تحصیلکرده که شغل مناسبی را ندارند و با بیکاری دست و پنجه نرم می‌کنند در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار می‌گیرند و این دغدغه می‌تواند باعث بروز مشکلات در اجتماع شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی موضوع آموزش برای پیشگیری و رفع آسیب‌های اجتماعی را مهم دانست و تاکید کرد: بحث آموزش نیز باید از مدارس به خانواده‌ها انجام بگیرد و سپس بعه جوانان در معزض آسیب منتقل شود تا شاهد جلوگیری و کاهش این دغدغه جدی باشیم.

گروسی تأکید کرد: خانواده‌ها در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی نقش بسیار مهمی را دارند و باید آنها نیز مورد آموزش و یادگیری اطلاعات قرار گیرند؛ امیدواریم شاهد کاهش روز به روز آسیب‌های اجتماعی در جامعه باشیم که این کار همتی همه جانبه را می‌طلبد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.