فروزنده

فروزنده:

دولت با تمام امکانات دولتی تبلیغات انتخاباتی کرد

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه برنامه منسجمی برای فعالیت‌های آینده این جبهه تعیین شده است، گفت: جبهه مردمی به تبیین و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی می پردازد و زبان گویای مردم خواهد بود.

 

به گزارش راه مبین به نقل از تسنیم، لطف‌الله فروزنده عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به جزئیات شانزدهمین جلسه این جبهه که عصر روز گذشته برگزار شد، اظهار داشت: شورای مرکزی برنامه منسجمی را برای آینده فعالیت جبهه به بحث گذاشت که مبنای حرکت این جبهه در اینده خواهد بود.

وی افزود: جبهه مردمی به تبیین و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی می پردازد و زبان گویای مردم خواهد بود تا مطالبات به حق آنها را از دولتمردان مطالبه و وعده‌های داده‌شده را پیگیری کند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: جبهه مردمی یک حزب نیست بلکه تشکل فراگیری است که تمامی احزاب ،گروه‌ها ،شخصیت‌ها و نیروهای مردمی را که دل در گرو این انقلاب و مردم واعتلای کشور دارند در خود جای می‌دهد از این رو از همه افراد و جریان‌هایی که از جبهه بیرون هستند دعوت می‌کنیم تا در این جبهه حضور یابند و فعالیت کنند.

فروزنده با اشاره به نهضت روشنگری که قبل از انتخابات آغاز شد، و برگزاری همایش‌ها، نشست ها و بهره گیری از فضای مجازی، برتداوم این کار تاکید کرد.

وی گفت: جبهه در این مدت کوتاه توانست با یک کار علمی، فراگیر وانقلابی، انسجام و هم افزایی بی سابقه‌ای در جبهه انقلاب پدید آورد که در اولین اقدام سیاسی خود یعنی حضور در انتخابات دستاوردهای ارزشمندی حاصل نماید رقابت با یک دولت مستقر که متاسفانه از همه امکانات دولتی بی محابا و به طور غیرقانونی و هنجارشکنانه استفاده کرد، کار ساده ای نبود ما به دولت مستقری باختیم که از امکانات خود در انتخابات استفاده و تخلفات گسترده‌ای انجام داد و مدارک و اسناد آن نیز موجود است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما از شورای نگهبان تقاضا می‌کنیم به طور دقیق مستندات تخلفات انتخاباتی را بررسی کنند، ما قائل به رفتار قانونی هستیم و آقای رئیسی هم به صورت قانونی شکایت کرده است. لذا باید شکایت ایشان به طور جد مورد بررسی قرار بگیرد.

وی درباره انتخابات شوراها در تهران، تأکید کرد: متأسفانه کسی جوابگوی تخلفات گسترده انجام گرفته و شکایات دوستان ما نیست، درحالی‌که وزیر کشور موظف است به تخلفات رسیدگی کند و جوابگو باشد، نمایندگان مجلس که مسئول نظارت بودند، وظیفه بررسی دارند، ما از این رفتار گله مندیم و معتقدیم این رفتار با حقوق شهروندی ادعایی انان متناسب نیست.

فروزنده با تأکید بر اینکه باید به این تخلفات رسیدگی شود و به صورت شفاف به مردم گزارش دهند، خاطرنشان کرد: اگربراساس نظر شورای محترم نگهبان تخلف وارد است باید با متخلف برخورد شود، انتظار از قوه قضائیه و دادستان این است که برای احقاق حقوق مردم و رعایت حق‌الناس وارد شده وبه تخلفات رسیدگی کنند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در پایان گفت: ما با همه ظرفیت وتاحصول نتیجه این مسائل را از طریق قانونی پیگیری می‌کنیم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.