فرماندار شهریار:

کار تعطیل نیست و آموزش های مجازی باید توسعه یابد

طاهری در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شهریار: کار تعطیل نیست، زندگی مختل نشده من و شما تعطیلی نداریم وای به حال ما اگر فکر کنیم به خاطر شرایط حال حاضر کشور در شرایط کرونا باید فعالیت های مان تعطیل شوند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، فرماندار شهریار ضمن اشاره به اهمیت موضوع حجاب و ارزشمند بودن آن، خاطر نشان ساخت باید بر عفاف بیش از هر چیز دیگری تاکید شود مخصوصا در دنیای امروز که مسئله بد حجابی از سوی بیگانگان دیکته می شود چرا که حجاب بی عفاف ارزشمند نیست.

طاهری ضمن تبریک هفته ازدواج و اهمیت موضوع جوانان اظهار داشت: امروز یکی از مشکلالت جامعه موضوع ازدواج است و برای آسان نمودن آن  هر کسی هر خدمتی بتواند باید ارائه دهد.

فرماندار شهریار در این جلسه ساماندهی امور جوانان  را در دستور کار قرار داد و تصریح کرد: اکنون که شرایط حال حاضر کشور به خاطر شیوع بیماری کرونا، خاص و ویژه شده است و نمی توان سمینارها و همایش های آموزشی را به صورت حضوری برگزار نمود باید مسئولین و دست اندرکاران نوآوری داشته و به جای تعطیل نمودن فعالیت ها به فکر راه های نو و تاثیرگذارتری در راستای آگاهی بخشی و آموزش باشند و با ایجاد آموزش های مجازی و بارگذاری مطالب آموزشی مرتبط و مهم به کار خود ادامه دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن اظهار این مطلب که در فضای مجازی یک فرد هدایتگر یک قشر عظیم است گفت: هنر ما و شما باید این باشد که در تصمیمات جوانان اثرگذاری مثبت داشته باشیم. با بهره مندی از مشاورین خبره در حوزه های مختلف و بارگذاری آن ها در فضاهای آموزشی مجازی می توانیم نتایج بسیار خوبی بگیریم.

طاهری همچنین تاکید کرد: کار تعطیل نیست، زندگی مختل نشده، من و شما تعطیلی نداریم وای به حال ما اگر فکر کنیم به خاطر شرایط حال حاضر کشور در شرایط کرونا باید فعالیت های ما تعطیل شود.

در پایان فرماندار شهریار خطاب به ادارات مرتبط (اداره ورزش جوانان، هلال احمر، کمیته امداد، آموزش و پرورش و شهرداری ها فرهنگسراها) به قوی تر نمودن آموزش های مجازی اشاره و تصریح کرد:
باید یاد بگیریم در سختی ها زندگی کنیم. باید فرهنگ همراه کرونا و پسا کرونا را راه اندازی کنیم
و این فرهنگسازی بر دوش ما و شماست. تقویم برنامه های آموزشی خود را به صورت مجازی و  حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه دهید و هیچ تعلل و کوتاهی ایی در حوزه آموزش قابل توجیه نیست.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.