رودخانه سیاه آب

مدیر امور منابع اب شهریار:

دو هزار متر از اراضی بستر رودخانه سیاه آب آزاد شد

مدیر امور آب شهرستان شهریار از آزادسازی ۲ هزار مترمربع از بستر رودخانه سیاه آب واقع در منطقه باباسلمان این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش راه مبین، محسن حامی‌فرد از آزادسازی ۲ هزار مترمربع از بستر رودخانه سیاه آب واقع در منطقه باباسلمان این شهرستان خبر داد.

مدیر امور آب شهرستان شهریار اظهار کرد: با تلاش گروه گشت و بازرسی این اداره و پس از کسب دستور قضایی از دادستان شهرستان، نسبت به قلع و قمع ۲ هزار مترمربع از بستر رودخانه سیاه آب  اقدام شد.

وی با اشاره به حجم وسیع عملیات اجرایی و نیز طولانی شدن روند اعمال قانون در اراضی مذکور ارسال ۸۶ تاکنون بیان کرد: عملیات یادشده شامل قلع و قمع حدود ۱۵۰ متر دیوار و ۲ هزار مترمربع محوطه‌سازی و مستحدثات غیرمجاز در بستر و حریم رودخانه سیاه آب بوده است.

حامی‌فرد با بیان اینکه همواره اعمال قانون در این اراضی با مقاومت متصرفان در تقابل با مأمورین و عوامل اکیپ نظارت بر منابع آب این امور همراه بوده است، خاطرنشان کرد: گروه گشت و بازرسی این امور نسبت به کنترل ساخت و سازها و استعلامات پاسخ داده شده اقدام کرده و در صورت عدم رعایت آن با دریافت دستور قضایی اقدام به تخریب و اصلاح ساخت و سازها می‌کند.

مدیر امور آب شهرستان شهریار در پایان به تمامی افرادی که قصد خرید اراضی و یا ساخت و ساز در مجاورت آب‌های سطحی را دارند، هشدار داد تا قبل از هرگونه اقدام جهت اطلاع از میزان بستر و حریم و ضوابط قانونی آن، به امور منابع آب  شهریار مراجعه کنند تا از هرگونه سوءاستفاده سودجویان و ورود ضرر و زیان به افراد جلوگیری شود.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.