دیدار

فرماندار شهرستان شهریار:

دیدارهای مردمی بستر مناسبی برای پیگیری مشکلات مردم است/تلاش مضاعف مسئولین شهرستان شهریار برای عملیاتی کردن پروژه حمل و مقل ریلی

فرماندار شهرستان شهریار گفت: مسئولان شهرستان شهریار همواره در جهت تسهیل و رفع موانع تولید قدم برداشته اند لذا با تمام قوا در پی حل مشکلات و موانع واحدهای تولیدی هستیم.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین،  نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جلسه ملاقات مردمی  با مردم شهر اندیشه در مصلای این شهر ضمن تقدیر از مردم به دلیل حضور همه جانبه در صحنه های انقلاب گفت: در برخی از شهرهای جدید اقدامات و فعالیت هایی صورت گرفته که بسیاری از کلان شهرها از آن ها محروم هستند.

فرماندار شهرستان شهریار ادامه داد: قطعا نمی توان انتظار داشت تمام مشکلات و کاستی ها در اینگونه جلسات حل وفصل شود اما این جلسه بستر مناسبی در جهت بررسی و پیگیری مسائل مطرح شده توسط شهروندان عزیز است.

طاهری ادامه داد: مسئولین باید همواره در جهتی گام بردارند تا با تمام وجود در خدمت مردم و نظام اسلامی باشند و در این راه کم کاری و سستی نکنند.

وی بیان کرد: مسئولان شهرستان شهریار همواره در جهت تسهیل و رفع موانع تولید قدم برداشته اند لذا با تمام قوا در پی حل مشکلات و موانع واحدهای تولیدی هستیم.

فرماندار شهرستان شهریار افزود: موضوع تامین آب شرب و کشاورزی شهرستان شهریار را همواره در دستور کار خود قرار داده ایم همچنین همه مسئولان مربوطه تلاش خود را در زمینه عملیاتی شدن حمل و نقل ریلی این شهرستان، مضاعف کرده اند.

وی با اشاره به شرایط کشور گفت: شرایط امروز کشور به گونه ای است که حضور همه جانبه مردم را در تمام صحنه ها می طلبد تا بتوانیم با وحدت و همدلی این از مسیرخطرناک به سلامت عبور کنیم.

گفتنی است در این مراسم فرماندار شهرستان شهریار، امام جمعه شهر اندیشه، اعضای شورای شهر اندیشه،، مسئولین و جمعی از مردم این شهر حضور داشتند.

دیدار

دیدار

دیدار

دیدار

دیدار

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code