شهریار

فرماندار شهرستان شهریار در دیدار مردمی با اهالی کهنز:

دیدارهای مردمی مسیر را برای مسئولان هموارتر می کند/اجرای پروژه قطار شهری شهرستان شهریار روند رو به رشدی دارد

فرماندار شهرستان شهریار گفت: پلیس آگاهی اقدامات مناسبی را در جهت مبارزه با مواد مخدر اجرایی کرده همچنین گرم خانه باغستان در حال فعالیت بوده و گرم خانه شهریار نیز به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار در دیدار مردمی با اهالی کهنز که با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهریار، روسای ادارات و مسئولین نهادهای شهرستان شهریار، هیات امنای مسجد و اعضای شورای شهرک کهنز در مسجد صاحب الزمان(عج) این شهرک برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت و لزوم دیدارهای مردمی، گفت: دیدارهای مردمی با هدف حل مشکلات مردم برگزار می شود.

فرماندار شهرستان شهریار ادامه داد: چنین دیدارهایی مسیر را برای مسئولین هموارتر می کند، قرار نیست وعده هایی که در این دیدارها داده می شود غیرعملی و نامعقول باشد.

وی افزود: جمعیت شهرستان شهریار از برخی استان ها کشور بیشتر است اما با این وجود امکانات ما اندک و میزان مطالبات بسیار زیاد است، همین امر مشکلات را دوچندان می کند.

طاهری گفت: سطح مطالبات مردم بسیار بالاتر از توان ادارات در شهرستان شهریار می باشد اما با این حال همانند نیروی انتظامی در تلاش هستیم تا تمام وقت پیگیر خواسته های شهروندان عزیز باشیم.

وی با اشاره به لزوم توجه و دقت در استفاده از فضای مجازی بیان کرد: فضای مجازی فضایی گسترده و وسیع است به همین دلیل کارشناسان این حوزه باید چهارچوب های آن را به درستی بیان کنند چرا که در غیر این صورت فرزندان به انحراف کشیده می شوند.

وی با اشاره به موارد و مشکلات مطروحه توسط اهالی کهنز گفت: در بحث باغ تالارهای فاقد مجوز لازم است اداره صنعت، معدن و تجارت به همراه دستگاه های مربوطه به موضوع ورود پیدا کند.

طاهری بیان کرد: پلیس آگاهی اقدامات مناسبی را در جهت مبارزه با مواد مخدر اجرایی کرده همچنین گرم خانه باغستان در حال فعالیت بوده و گرم خانه شهریار نیز به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

فرماندار شهرستان شهریار گفت: تمام دستگاه های شهرستان شهریار در تلاش هستند تا مشکل کمبود فضای آموزشی را به حداقل رسانده و مدارس جدیدی با حمایت نهاد های مربوطه احداث شود همچنین پروژه تکمیل بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار با حمایت های استانداری در حال پیشرفت است، پروژه احداث قطار شهری نیز در حال آزادسازی مسیر است و روند رو به رشدی دارد.

فرماندار شهرستان شهریار افزود: مجموعه اجرایی شهرستان شهریار «رفع موانع تولید واحدهای تولیدی» را در دستور کار خود قرار داده و در این راه مشکلات شرکتها با بانک ها را تا حد زیادی بر طرف کرده و از تعطیلی آن ها جلوگیری کرده ایم.

شهریار

شهریار

شهریار

شهریار

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.