دیدار فرماندار شهرستان شهریار با رئیس و کارکنان اداره صمت شهریار

همزمان با روز صنعت و معدن، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با حضور در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شهریار با رئیس و کارکنان این اداره دیدار کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،به مناسبت روز صنعت و معدن، طاهری فماندار شهرستان شهریار بهمراه اشجعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، ضمن دیدار با رئیس و کارکنان اداره صمت شهرستان شهریار در محل این اداره، از زحمات و تلاش های صورت گرفته در جهت ارتقای سطح مدیریت صنعتی شهرستان شهریار قدردانی کرد.
 
بنا بر این گزارش؛ طاهری فرماندار شهرستان شهریار در این دیدار با اشاره به مشکلات مختلف حوزه صنعت در کشور و استان و زیر ساخت های ضعیف موجود در شهرستان، اظهار داشت: با وجود تمامی این مشکلات، کمتر شاهد وجود مشکل در واحدهای تولیدی بودیم و اجزاه ندایدم واحد تولیدی به مشکل برخورد کرده و تعطیل شود. به همین منظور رضایت نسبی از اداره صمت شهریار وجود دارد و همچنین خوشبختانه رفع موانع تولید، کمیسیون نظارت و صنعت و معدن در شهرستان با جدیت و دقت  پیگیر امور می باشد.
 
فرماندار شهریار با بیان اینکه یکی از دستاوردهای مهم این شهرستان شهرک صنعتی است بیان داشت: با وجود آنکه در سال های گذشته تنها شاهد پیشرفت ۵ درصدی این شهرک  بوده ایم اما امروز با ساماندهی امور و فراهمکردن زیر ساخت های مورد نیاز و پیگیری مسئولین این شهرک در حال توسعه و تکمیل می باشد.
 
طاهری ادامه داد: ۵۰۰ هکتار اولیه در این شهرک صنعتی تا پایان سال زون های آن تحویل داده خواهد شد و ۵۰۰ هکتار بعدی نیز در حال برنامه ریزی می باشد و بسیار جای مسرت است که شاهد پیشرفت های چشمگیری در این مدت اخیر بوده ایم.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در این دیدار به مسائل و مشکلاتی چون نظارت بر اصناف و بازار با توجه به شرایط حال حاضر کشور در بیماری کرونا اشاره و تاکید کرد: با توجه به اینکه کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا دچارمشکلاتی شده است، لازم است تا همه مسئولین با دغدغه مندی مضاعف نسبت به گذشته وظایف محوله خود را به انجام برسانند.

وی با اشاره به درگیر شدن مسئولین عالی کشور در رابطه با موضوعاتی چون اجاره بهای مسکن خاطرنشان کرد: اینکه مسئولین عالی کشور به این امر در ظاهر ساده ورود کرده اند، نشان از اهمیت موضوع دارد لذا باید اقدامات مناسب و مورد نیاز توسط مسئولین امر انجام پذیرد؛ از اینرو اتحادیه ی مربوطه می بایست تمام مشاورین املاک سطح شهرستان را موظف به اجرای مصوبه ای کند که اخیرا توسط هیات دولت به تصویب رسیده و قوه قضائیه حمایت کامل خود را اعلام کرده است.

فرماندار شهریار همچنین در انتها تاکید کرد: اتحادیه ها مکلف به رعایت پروتکل های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه و مردم می باشند و باید با متخلفین در اجرای دستورالعمل های بهداشتی برخورد های جدی صورت بپذیرد.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.