جمع آوری معتادان

رئیس پلیس شهریار از جمع آوری و دستگیری ۶۴۳ معتاد و سارق خبر داد

سرهنگ مکرمی اصل فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری ۲۵۱ سارق حرفه‌ای و سابقه دار و ۳۹۲ معتاد و کارتن خواب در حوزه استحفاظی شهرستان شهریار خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، سرهنگ مکرمی اصل فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری ۲۵۱ سارق حرفه‌ای و سابقه دار و ۳۹۲ معتاد و کارتن خواب در حوزه استحفاظی شهرستان شهریار خبر داد.

سرهنگ فریدون مکرمی‌اصل فرمانده انتظامی شهرستان شهریار با بیان جزئیات اجرای طرح امنیت اجتماعی در سطح شهرستان شهریار به خبرنگاران گفت: تا کنون طرح‌های مختلفی با هدف ارتقا سطح امنیت اجتماعی  و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان شهریار به اجرا در آمده است که طی آن ۳۹۲ معتاد و کارتن‌خواب پرخطر و ۲۵۱ سارق سابقه دار و حرفه‌ای  با عملیات‌های پلیس جمع‌آوری و دستگیر شدند.

رئیس پلیس شهرستان شهریار بیان داشت: طی سلسله عملیات‌های پلیس و اجرای طرح‌های مختلف به منظور ارتقاء سطح امنیت اجتماعی، در مجموع پنج کیلو و چهارصد گرم ماده مخدر، ۱۵۴ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه و ۳۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط شد.

مکرمی‌اصل افزود: با انجام طرح‌های مذکور قریب به ۲۵۱ سارق و ۳۹۲ معتاد پرخطر دستگیر شدند که پس از تکمیل پرونده و انجام تحقیقات لازم  جهت رسیدگی، تحویل مراجع قضایی خواهند شد.

جمع آوری معتادان

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.