بهزاد درخشان

مدیر تعاونی روستایی شهریار خبر داد:

راه اندازی مرکز تولید کنستانتره و فن آوری میوه در شهریار

مدیر تعاونی روستایی شهریار گفت:با عنایت به ظرفیت های بالقوه زراعی و باغداری این منطقه،ضرورت راه اندازی مرکزی برای تولید کنستانتره و فن آوری میوه احساس می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، بهزاد درخشان مدیر تعاونی روستایی شهریار با اشاره به استعدادها و توانمندی های بالقوه شهرستان شهریار در حوزه باغداری و کشاورزی اظهار داشت:تنوع و کیفیت بسیار مطلوب محصولات زراعی شهریار، فرصتی ویژه برای این منطقه محسوب می شود که علاوه بر اشتغالزایی، درآمدهای قابل توجهی نیز برای این شهرستان فراهم می کند.

مدیر تعاونی روستایی شهریار عنوان کرد:یکی از الزامات این خطه از غرب استان تهران، به احداث و راه اندازی صنایع مکمل در عرصه کشاورزی معطوف می شود که در صورت تحقق آن می توان از فرصت های بسیار ارزنده موجود در شهرستان شهریار به نحوی شایسته بهره برد.

وی افزود:با عنایت به ارزیابی ها و نیازسنجی انجام شده، تلاش می کنیم نسبت به راه اندازی مرکزی برای تولید کنستانتره و فن آوری میوه اقدام کنیم.

درخشان گفت:با عملیاتی شدن این پروژه علاوه بر توسعه فرصت های شغلی، نیاز این شهرستان در حوزه اشاره شده تأمین می شود و امکان صادرات محصولات تولیدی از شهریار به اقصی نقاط کشور و حتی کشورهای دیگر فراهم خواهد شد.

وی افزود:لازمه راه اندازی چنین مرکزی، اخذ مجوز صنعتی برای فعالیت در این عرصه است که امیدواریم با رایزنی هایی که انجام می شود، بستر و زمینه بهره برداری و احداث چنین مرکزی میسر و فراهم شود.

مدیر تعاونی روستایی شهریار درخاتمه در خصوص میزان اعتبارت پیش بینی شده برای راه اندازی این پروژه یادآور شد:مجموع اعتبارات مورد نیاز برای آغاز فعالیت چنین مرکزی، ۱۲۰ میلیارد ریال برآورد می شود که با تدابیر و تمهیداتی که اتخاذ خواهد شد، امیدواریم این پروژه برجسته و حائز اهمیت به ثمر بنشیند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.