شورای شهریار

رئیس شورای شهر شهریار:

رسانه ها از بروز اخبار کذب جلوگیری کنند

رئیس شورای شهر شهریار گفت:نمیدانم چرا بعضی افراد در فضای مجازی با ثبت اخبار های نادرست و کذب بدنبال تخریب هستند ، توصیه بنده به اینگونه افراد این است که بهتر نیست در شرایط فعلی مسائل را با آرامش و گفتگو حل کرد .

 

به گزارش راه مبین، جمشید فرجی رئیس شورای شهر شهریار  با اشاره به مسائل پیش آمده در برخی از کانالها در فضای مجازی افزود : نمیدانم چرا بعضی افراد در فضای مجازی با ثبت اخبار های نادرست و کذب بدنبال تخریب هستند ، توصیه بنده به اینگونه افراد این است که بهتر نیست در شرایط فعلی مسائل را با آرامش و گفتگو حل کرد .

وی با بیان اینکه در برهه فعلی نیاز به همدلی بیشتری داریم، تاکید کرد : ما باید تا می توانیم از دوری کردن و اختلاف با یکدیگر پرهیز کنیم ، بنده در شورای چهارم تا توانسته ام نقش وحدت بخش را ایفا کردم  و تا پایان دوره نیز به این تلاشم ادامه خواهم داد .

سخنگوی پارلمان شهر شهریار در بخش دیگری از سخنان خود ، نقش اساسی رسانه ها را در این گونه موارد مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد : اگر امروز می بینیم بعضی ها به دنبال ثبت اخبار کذب و سایر موارد در فضای مجازی هستند ، قطعآ علت آن کاهش نظارت عمومی و رسانه ها است .

فرجی در ادامه تاکید کرد : اعضای شورای شهر از سرمایه های این شهر هستند و نباید طوری عمل کرد که هر یک از سرمایه های این شهر آسیب ببینند.

رئیس پارلمان شهر شهریار در بخش پایانی سخنان خود افزود : من معتقدم آنچه که ما از آن ضربه می خوریم عدم انتقادپذیری ماست و در بین این مشکلات نباید زحمات کسانی که شب و روز برای توسعه این شهر زحمت کشیده اند نادیده گرفته شود.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.