صیفوری

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار:

رشد ورزش در ریل خدمات و مدیریت مطلوب است

با تدبیری که از سوی فرمانداری شهرستان شهریار در راستای تنویر افکار عمومی محقق گردیده، امروز دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ سومین نشست مطبوعاتی با ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار با حضور فعالین عرصه خبر در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، علیرضا صیفوری بیان کرد : به هیچ عنوان جنبه سیاسی و نفوذ افراد در انتخاب ریاست های هیات ورزشی در این شهرستان مد نظر قرار نگرفته است و اگر شخصی یا اشخاصی در این زمینه وجود دارد بنا به توانمندی‌های شخصی مدیریتی، ورزشی و اجتماعی خاطی تصمیم گیری گردیده است.
وی افزود: پتانسیل های ورزشی در شهرستان شهریار باعث گردیده که ورزشکاران حرفه ای به این شهرستان نقل مکان کنند و میتوان از امکان هایی از جمله به بستر ورزشی مطلوب در شهرستان، نزدیکی به کلان شهر تهران و استان البرز و استعدادهای بالقوه خاص در این منطقه استفاده کنند.
صیفوری ادامه داد: در زمینه ورزشهای ویژه بانوان با دقت نظر ویژه ای نسبت به گذشته در حال انجام می باشد که در زمینه ورزشی میتوان به نائب رییسه بودن اکثر هیات های ورزشی در شهرستان و باز بودن امکان مدیریت ایشان به صورت مستقل نسبت به قبل می باشد که امید است نسبت به گذشته شاهد رشد ویژه ای در بخش بانوان باشیم.
ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار گفت : امروز در شهرستان شهریار هیچ کارشناس امور جوانانی در این اداره به صورت رسمی وجود ندارد و با استفاده از توانمندی‌های افرادی در این حوزه که خارج از مجموعه مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در حال انجام می باشد که باید در این زمینه توجه بیشتری گردد.
این مدیر مسئول گفت: در راستای استعدادیابی با اداره آموزش و پرورش شهرستان تفاهم نامه ای منعقد گردیده که در چهارچوب قوانین و موارد در نظر گرفته شده در این حوزه ورود گردیده که محسنات این امر را باید تا چند سال آینده شاهد باشیم.
وی افزود: به شدت با دریافت هزینه ورودی ورزشکاران در مسابقات ورزشی هستیم و به متخلفین در این زمینه برخورد جدی خواهیم کردو بالاترین مبالغ دریافت شده در این خصوص ۳۵۰ هزار ریال می‌باشد و جز این تخلف است.
وی تاکید کرد: تا امروز حتی یک متر از اراضی تخصیص یافته شده در خصوص ورزشی و سرانه های ورزشی با تغییر کاربری مواجه نشده و اگر در این زمینه جایگاه و مرکزی وجود دارد رسانه ای گردد.
صیفوری گفت: تقریبا هشتاد درصد از هزینه های کسب شده از مراکز ورزشی دولتی به شهرستان بازمی‌گردد و هزینه دریافتی در این خصوص کاملا در خصوص ورزش مجددا هزینه میگردد.
وی ادامه داد: اگر در مجموعه ورزشی دولتی یا خصوصی حتی یک سرنگ آمپول یا مکمل های ورزشی کشف شود دلیلی بر ثبت تخلف و حتی پلمپ این مرکز خواهد شد که از مردم و ورزشکاران خواسته میشود در صورت مشاهده حتما با اداره ورزش و جوانان موضوعات با مدارک مربوطه درمیان بگذارند.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.