سردار سنایی

سردار سنایی:

رفتار آمریکا در خلیج‌فارس می‌تواند “تبعات سنگینی” برای آنها داشته باشد

معاون سیاسی سپاه در واکنش به اقدامات تحریک آمیز آمریکا در خلیج‌فارس گفت: این رفتارها‌ می‌تواند تبعات سنگینی برای آمریکایی‌ها داشته باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از تسنیم،سردار رسول سنایی‌راد معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزای تسنیم با اشاره به اقدامات غیرحرفه‌ای نیروی دریایی آمریکا در خلیج فارس، گفت: این موضوع می‌تواند چند لایه داشته باشد زیرا قبل از این هم آمریکایی‌ها به دنبال بازکردن کانال ارتباطی با ایران برای جلوگیری از درگیری‌های احتمالی در این منطقه بودند.

وی افزود: می‌توان احتمال داد که این اقدام آمریکایی‌ها نوعی اقدام خودسرانه فردی باشد و نه اقداماتی در سطه بالا و هماهنگ شده؛ احتمال دیگر آن است که آمریکایی ها به دنبال تست زدن رفتار ما از طریق اجرای مانور قدرت باشند که باید به آنها اخطار داد که به این گونه رفتارهای تحریک کننده و غیرحرفه‌ای پایان دهند چرا که تمام مسئولیت اقداماتی از این دست بر عهده آمریکایی‌ها است.

معاون سیاسی سپاه با اشاره به رفتار حرفه‌ای آمریکایی‌ها و خویشتندارانه نیروی دریایی سپاه در رویارویی با شناورهای آمریکا در خلیج فارس،‌ اظهار داشت: این اقدام آمریکایی‌ها نوعی رفتار غیرحرفه‌ای است که آنها بدون ملاحظه شرایط منطقه‌ای که در آن هستند، انجام می‌دهند که می‌تواند تبعات سنگینی برای آنها و منطقه داشته باشد.

سردار سنایی خاطر نشان کرد: رفتار حرفه‌ای و خویشتندارانه نیروهای ایرانی نباید باعث بوجود آمدن باور غلط در آمریکایی‌ها و هرگونه تلقی غلط شود و این یک نوع رفتار منطقی در قبال رفتار‌های غیرمسئولانه آمریکایی‌ها از سوی نیروهای ایرانی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.