شهریار

مدیر امور منابع آب شهریار خبر داد:

رفع موانع انسداد رودخانه شادچای شهریار جهت مقابله با سیلاب های احتمالی

مدیر امور منابع آب شهریار از رفع موانع انسداد و ارتقاء آبگذری بستر رودخانه شادچای این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، غلامعلی محمدی مدیر امور منابع آب شهریار از رفع موانع انسداد و تعمیق و تعریض بخش هایی از رودخانه شادچای شهرستان شهریار خبر داد.

مدیر امور منابع آب شهریار در همین رابطه به خبرنگاران گفت: با توجه به هشدارهای مداوم سازمان هواشناسی در خصوص سیلابی شدن رودخانه ها، شرایط جوی و میزان بارندگی ها در فصل بهار، بررسی و مطالعه مداوم رودخانه شادچای شهرستان شهریار از اهمیت خاصی برخوردار است.

محمدی افزود: به منظور جلوگیری از بروز خسارات مالی و جانی و همچنین وقوع سیلاب های احتمالی، تیم های گشت و بازرسی سازمان همواره در محل رودخانه شادچای حضور دارند.

وی گفت: در همین راستا بازه ای به طول ۱۵۰۰ متر از مسیر این رودخانه در محدوده اسدآباد تا ویره با همکاری دستگاه های مربوطه مورد پایش و مطالعه قرار گرفت.

مدیرامور منابع آب شهریار ادامه داد: رودخانه شادچای شهریار به منظور رفع موانع انسداد و ارتقاء آبگذری جهت عبور ایمن سیلاب توسط دو دستگاه لودر و بیل مکانیکی تعمیق و تعریض شد.

وی گفت: امور منابع آب شهریار با تمام امکانات و ظرفیت خود در تلاش است تا با شناسایی و برطرف کردن نقاط حادثه خیز رودخانه شادچای شهریار، مانع وقوع حوادث احتمالی شود.

مدیر امور منابع آب شهریار خاطر نشان کرد: عملیات مذکور جهت رفاه و ایمنی شهروندان و به دلیل پایین آمدن سطح آب رودخانه شادچای و کاهش خطر سیل زدگی اراضی حاشیه رودخانه انجام شده است.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.