سردار سلامی

سردار سلامی:

رهبر معظم انقلاب یک تنه جلوی توطئه های دشمنان ایستاده اند

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)با اقتدار و یک تنه مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده اند، گفت: خطرناک‌ترین توطئه دشمن برای اسلام خشن نشان دادن آن است.

 

به گزارش راه مبین به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در همایش پرچمداران بصیرت که در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران هویت مدفون شده مسلمانان را زنده کرد، اظهار داشت: بیداری جهان اسلام با پیروزی انقلاب اسلامی رقم خورد که بر اساس آن حقایق قرآن روی زمین پیاده شد.

جانشین فرمانده کل سپاه  با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری یک تنه در مقابل توطئه‌های پیچیده‌ جهان استکبار و مزدوران منطقه ایستاده اند، خاطرنشان کرد: امروز مدافعان حرم در مقابل توطئه دشمنان ایستاده و قطعات سرزمین‌های اسلامی را به مدفن آرزوهای مستکبران تبدیل کرده اند.

وی کرمانشاه را جلوه وحدت اقوام، قبایل و طوایف مسلمان در صحنه‌های مختلف بیان کرد و گفت:‌ صحنه‌های زیادی مبنی بر وحدت در میدان نبرد در تاریخ به وسیله مردم این دیار ایجاد شده است، واقعیت‌های این منطقه مبنی بر همکاری علمای شیعه و سنی برای خاموش کردن فتنه دشمنان و دفاع از انقلاب اسلامی قابل مشاهده است.

سردار سلامی نسخه شفابخش رهایی از بردگی طاغوت‌ها را تئوری انقلاب اسلامی دانست و گفت: از زمان امضای قرارداد فرانسه و انگلیس برای تقسیم جهان اسلام مصیبت، فقر، بردگی، عقب‌ماندگی، وابستگی و پذیرش ولایت غیرمسلمانان بخشی از واقعیت‌های تاریخ اسلام شد و بخش‌های سرزمین‌های اسلامی به دست این دو کشور دچار توطئه و فتنه شد و تفرقه و حاکمیت استعمار از سیاست‌های انگلیس و آمریکا بود.

وی افزود: تشکیل دولت یهود در فلسطین و فتنه‌انگیزی در تمام سرزمین‌های اسلامی از اهداف مستکبران بوده است.

سردار سلامی تشکیل مذاهب جعلی و ساختگی براساس القای تفکرات ساختگی را نقشه انگلیس دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی هویت مدفون شده مسلمانان را زنده کرد، تا بیش از این حاکمان بلاد اسلامی دست‌نشانده غرب بودند و تمام مظاهر تمدن ویرانگر غرب همچون مشروب‌فروشی‌ها در سرزمین‌های اسلامی وجود داشت که با پیروزی انقلاب اسلامی برگ جدیدی در سرنوشت مسلمانان شکل گرفت.

وی ریاست سلطه غرب بر اسلام را به برکت انقلاب متوقف شده عنوان کرد و گفت:‌ امروز اسلام پیش‌روی در غرب را آغاز کرده که به وجود آمدن تکفیری‌ها، استراتژی استکبار برای متوقف کردن این پیش‌روی و خراب کردن چهره جذاب اسلام بود.

جانشین فرمانده کل سپاه گزارش غربی‌ها در مورد پیشروی اسلام در غرب را مورد اشاره قرار داد و افزود: امروز نام پیامبر اسلام و حضرت فاطمه الزهرا (س) در فهرست بیشترین نامها  در انگلیس قرار دارد.

وی ادامه داد: سالانه ۵۰ هزار انگلیسی مسلمان می‌شوند و هزاران مسجد در اروپا ساخته شده است و با این دگرگونی تا سال ۲۰۵۰ تعداد مسلمانان و مسیحیان برابر می‌شود.

سردار سلامی با بیان اینکه روزگاری در مرزهای خود می‌جنگیدیم اما امروز خطوط نبرد به دوردست‌ها منتقل شده است، گفت:‌ استکبار تمام ظرفیت خود را برای جلوگیری از شکل‌گیری تمدن اسلامی به کار گرفته است، چرا که اسلام در قرن حاضر تنها دینی است که تولید حاکمیت کرده است.

وی منطق جهان اسلام برای اداره جهان را الهی و جذاب عنوان کرد و گفت:‌ استکبار می‌داند اگر جلوی این خورشید نایستد موازنه قدرت به نفع اسلام تغییر می‌کند و هیچ توطئه‌ای خطرناک‌تر از خشن‌ نشان دادن چهره اسلام نیست.

جانشین فرمانده کل سپاه مراقبت و هوشیاری علما در مقابل تکفیری‌ها را مورد تأکید قرار داد و گفت: جوانان غربی با هویت از دست رفته روبه‌رو هستند که مطالعه سرنوشت آنها دردناک است و اگر فرهنگ مبتذل غرب در شرق حاکم شود بسیار خطرناک خواهد بود.

وی افزود: دشمن فروپاشی هویت جوانان را دنبال می‌کند و آمریکا نیز با قدرت فیلم‌سازی هالیوودی خود قتل، جنایت و فروپاشی خانواده را ترویج می‌کند و با ماهواره و اینترنت به دنبال تسخیر ذهن جوانان است که اگر مراقب نباشیم این موضوع در ممالک اسلامی رقم می‌خورد.

وی با اشاره به اینکه در معرض جنگ تمام عیار هستیم وحدت و اتحاد مسلمانان را الزامی دانست و گفت:‌ ابلاغ پیام الهی و تشریح موضوعات جهان برای افراد جامعه مهم است.

جانشین فرمانده کل سپاه ایران اسلامی را سرزمینی امن توصیف و تصریح کرد : در این سرزمین ، خدا از سیمای ولی فقیه می‌تابد و با نقش علما و وحدت مردم امنیت در کشور برقرار شده و آتش در گرداگرد ایران اسلامی همچون قصه ابراهیم است.

سردار سلامی هشدار دادن در مورد وقایع جهان را موضوعی بسیار مهم برشمرد و عنوان کرد: آل‌سعود در تفرقه افکنی بین جهان اسلام با سرسپردگی به غرب نقش دارد و امروز سرزمین‌های اسلامی فاقد روح وحدت هستند و نعمت ولی‌فقیه را ندارند.

وی ادامه داد: امروز مقام معظم رهبری دغدغه‌ای جز عزت مسلمین ندارند و برای معظم‌له شیعه و سنی هیچ تفاوتی نداشته است ،چنانچه فلسطینی‌ها و مردم سوریه غالباً اهل تسنن هستند و همواره مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه  باید قدر وحدت را بدانیم و جوانان را با حقایق آگاه کنیم، افزود: زحمات بسیاری کشیده شده تا ایران اسلامی عزت خود را حفظ کند و امروز ما از نوامیس مردم دفاع می‌کنیم، اگر این دفاع نباشد آتش فتنه بیش از شیعه ،اهل سنت را در بر می‌گیرد.

سردار سلامی گفت: هیچ تفاوتی بین شیعه و سنی نیست و دشمنان برای پیشرفت سیاست‌های خود راهی ندارد اما امروز براساس سنت الهی مسلمانان راه‌های غلبه بر کفار را پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.