صدقعلی جلیل زاده تبلیغات اسلامی شهریار

رئیس تبلیغات اسلامی شهریار:

روحانیون مستقر باعث علاقه مندی و جذب جوانان به دین می شوند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های شهریار و ملارد گفت: روحانیون مستقر باعث جذب جوانان به مسائل دینی می‌شود.

 

به گزارش راه مبین،صدقعلی جلیل زاده در جمع روحانیون مستقر در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار اظهار کرد: روحانیون مستقر باعث جذب جوانان به مسائل دینی می‌شود و به همین دلیل از ظرفیت بالایی برخوردار هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های شهریار و ملارد بیان کرد: حضور روحانیون مستقر و مبلغین دینی در مناطق روستایی آگاهی‌های عمومی مردم این مناطق را افزایش می‌دهد و آشنایی با آموزه‌های دینی و قرآنی را در پس دارد که این امر جزء برنامه‌های ویژه سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی تصریح کرد: روحانیون مستقر علاوه بر اینکه باعث جذب جوانان و نوجوانان به مسائل دینی و فرهنگی می‌شوند، به شبهات دینی این قشر از جامعه پاسخگو هستند.

جلیل‌زاده خاطرنشان کرد: نسل جوان و نوجوان جامعه به عنوان سرمایه‌‌ای والا محسوب می‌شوند، به همین دلیل با توجه به جنگ نرم دشمنان برای انحراف آنها باید در مسائل دینی و اسلامی بیش ‌از گذشته مورد توجه مسؤولان فرهنگی قرار گیرند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های شهریار و ملارد در پایان با اشاره به اهمیت به روز کردن ابزار تبلیغی برای مسائل دین، متذکر شد: به روز بودن مبلغان و ابراز تبلیغی آنها و بهره بردن از مسائل علمی در راستای مأموریت محول شده به آنها جزء مواردی است که مبلغان و روحانیون مستقر باید نگاه خاصی به آن داشته باشند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.