آیت‌الله سید رضا تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور:

روز قدس یک مسئله ناسیونالیستی داخلی یا نژادی نیست بلکه اولویت اول جهان اسلام است

آیت‌الله تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در جمع نمازگران شهریار گفت: دولتهای غربی و رژیمهای مرتجع عربی در مقابل جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل چشم پوشی کرده و جان انسانهای بیگناه در یمن ، بحرین ، فلسطین ، عراق و سوریه برای آنان ارزشی ندارد اما برای شکستن پای یک گربه واکنش نشان داده و غوغای رسانه‌ای می‌کنند.

 

به گزارش راه مبین، آیت‌الله سید رضا تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور همزمان با روز جهانی قدس و پس از راهپیمایی مردم روزه دار و مومن شهریار  با حضور در نماز جمعه این شهر ضمن بیان اهمیت روز قدس از منظر اسلام اظهار داشت: با دور اندیشی حضرت امام خمینی(ره) روز قدس به مردم ایران ختم نشده و در سراسر دنیا مردم عدالت خواه و آزاده این روز را گرامی می‌دارند و آثار انقلابی آن در حال نمایان شدن است.

آیت‌الله تقوی افزود: دولتهای غربی و رژیمهای مرتجع عربی در مقابل جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل چشم پوشی کرده و جان انسانهای بیگناه در یمن ، بحرین ، فلسطین ، عراق و سوریه برای آنان ارزشی ندارد اما برای شکستن پای یک گربه واکنش نشان داده و غوغای رسانه‌ای می‌کنند.

وی تصریح کرد: با درایت حضرت امام (ره) روز جهانی قدس به نماد ایستادگی حق در برابر باطل و حمایت از مظلوم و همچنین روز وحدت ملت مسلمان در برابر استکبار جهانی تبدیل شده است و ما میراث‌دار این روز مقدس هستیم.

آیت‌الله تقوی گفت: روز قدس یک مسئله ناسیونالیستی داخلی یا نژادی نیست بلکه به فرموده رهبر انقلاب مسئله و اولویت اول جهان اسلام است و استکبار در تلاش است تا فلسطین را در طول زمان به طور کامل تصاحب کرده و نسل کشی راه بیأندازد که به فضل الهی و با وحدت مسلمانان این امر تحقق نخواهد یافت.

تقوی تصریح کرد: همگان می‌دانند که شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ریشه در استکبارستیزی ملت ایران دارد و هیچ نفوذی نمی‌تواند مردم بصیر ایران اسلامی را از راه خود منحرف کرده و مردم هرساله با سردادن این شعارها انزجار خود را از رفتار وحشیانه استکبار جهانی اعلام کرده‌اند.

نماز جمعه در روز قدس

نماز جمعه در روز قدس

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.