فرماندار شهرستان شهریار:

زمان خدمت به مردم بسیار کوتاه است/شورای اداری مهمترین جلسه در سطح شهرستان است

فرماندار شهرستان شهریار گفت:جلسات شورای اداری شهرستان شهریار یکی از مهم ترین جلسات در سطح شهرستان است به همین خاطر حضوری تمامی مسئولین در این جلسات ضروری و مهم است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار در دومین جلسه شورای اداری این شهرستان در فرهنگسرای استاد شهریار این شهر با اشاره به موضوع توسعه و پیشرفت بیان کرد: زمان خدمت مسئولان بسیار کوتاه است به همین دلیل همواره باید فعال و پر تلاش در جهت حل مشکلات حرکت کرد.

فرماندار شهرستان شهریار گفت: جلسات شورای اداری شهرستان شهریار یکی از مهم ترین جلسات در سطح شهرستان است به همین خاطر حضور تمامی مسئولین در این جلسات ضروری و مهم است.

طاهری بیان کرد: طی جلسات اختصاصی شورای اداری در شهرها، مسایل و مشکلات مربوط به حوزه شهری با مسئولین مطرح شده و در نهایت با همفکری و جمع بندی نظرات تصمیم نهایی اتخاذ می شود.

وی بیان کرد: با افزایش سطح همکاری بین ادارات و دستگاه ها، رسیدگی و پیگیری مسایل و مشکلات موجود، با سرعت بیشتری انجام می شود.

فرماندار شهرستان شهریار گفت:  شورای شهر به عنوان یک نهاد مردم نهاد مطرح است لذا یکی از اصلی ترین روش های حل مشکلات مردم بیان مسایل و کاستی ها از زبان شوراهاست.

وی ادامه داد: شوراهای شهر مزایا و اثرات مثبت زیادی برای مردم دارند به همین دلیل شوراها باید شان و جایگاه پارلمان محلی را حفظ کرده و همواره در پی توسعه شهر باشند.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code