انتخابات

زندگی یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در خانه ۵۰ میلیاردی

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: آیا تنها حقوق دولتی می تواند حدود ۵۰ میلیارد تومان ارزش منزل مسکونی یک مسئول را رقم بزند! حالا اموال دیگرشان جای خود دارد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از افکار، محمدرضا مرندی استاد دانشگاه شهید بهشتی ابراز کرد: از نگاه مردم ساده زیستی کاندیداها و کسانیکه قرار است در آینده جایگاه ریاست جمهوری را اشغال کنند بسیار مهم است.

وی با بیان اینکه  کاندیدها و کسانیکه قرار است آینده کشور را رقم بزنند می باید  پاک دست باشند، افزود: اموال این افراد قبل و بعد مسئولیتشان نباید افزایش غیر متعارفی پیدا کرده باشد چرا که اینها شاهدی است بر اینکه این فرد سالم و پاکدستی است و به آلودگی های دنیوی و تخلفات مادی و مالی گرفتار نیست.

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اشرافی گری برخی از مسئولان رده بالا گفت: اکنون شاهدیم که برخی از کاندیداها ی ریاست جمهوری در خانه های بسیار مجلل که گفته می شود تا ۴۸ میلیارد تومان هم قیمت این منازل است زندگی می کنند.

وی با طرح این سوال که  این مسئولان تمام عمرشان از ابتدای انقلاب تا اکنون مسئولیت داشتتد و کی فرصت کردند که این اموال را جمع کنند؟ گفت: آیا تنها حقوق دولتی می تواند حدود  50 میلیارد تومان ارزش منزل مسکونی یک مسئول را رقم بزند! حالا اموال دیگرشان جای خود دارد.

مرندی تاکید کرد: پیشنهاد آقای قالیباف  واقعا باید مورد بررسی قرار گیرد چرا ممکن است افراد سالمی هم در میان کاندیداها باشند که هستند،  افراد سالم و ساده زیستی که می توانند گزینه های مناسبی به عنوان اصلح برای انتخاب مردم باشند.

 وی با بیان این نکته که در غیر اینصورت ممکن است تر و خشک با هم بسوزند، اظهار کرد:  ممکن است به نوعی تفکری که نسبت به افراد ناسالم وجود دارد به دیگران هم تسری داده شود و آنها هم بد نامی پیدا کنند. لذا بهتر است پیشنهاد آقای قالیباف اجرا شود و امیدواریم کاندیداها هم به این پیشنهاد عمل کنند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.