ساخت و ساز های غیر مجاز رصد می شوند

حضور قربانی مدیر کل دفتر فنی وزارت کشور به همراه صحرایی مدیرکل دفتر فنی استانداری در دفتر طاهری فرماندار شهرستان شهریار

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،این جلسه که در خصوص ساخت و ساز های غیر مجاز در سطح شهرستان برگزار شد. ارائه راهکارها و پیشنهادها در خصوص پیشگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در  ابتدای این نشست مهندس قربانی مدیرکل دفتر فنی وزارت کشور گفت:تمامی ادارات باید تابع قانون باشند تا جلوی تخلف گرفته شود، باید بازدارندگی برای ساخت و سازهای غیرمجاز و غیرقانونی در شهرستان ایجاد گردد.

فرماندار شهرستان شهریار نیز با اشاره به اینکه شهرداری‌ها  و دهیاری ها باید در مسیر قانونی قدم برداشته تا جلوی ساخت ساز های غیر مجاز گرفته شود ، عنوان کرد: شهرداری ها باید با ایجاد درآمد های پایدار از محل پروژه های مشارکتی با بخش خصوص از ارجاع پرونده های ساخت غیر مجاز به کمسیون ماده ۱۰۰ جلوگیری نمایند.

 در ادامه صحرایی مدیر کل دفتر فنی استانداری گفت : باید با رفتار های مبتنی بر قوانین حاکم نسبت به اصلاح ساختار کوشا باشیم و مسئولین باید نقاط ضعف قوانین را مطرح  نموده تا با بررسی در کمسیون های تخصصی آنها را اصلاح کنیم و وظیفه ما اجرای قانون است.

فرماندار شهرستان شهریار  در ادامه این نشست گفت: رفتارهای غیر بخشی باید در بین مدیران و دستگاه‌های اداری گسترش پیدا کند، زیرا تبعات تخلفات ساخت و سازهای غیرمجاز، دامن گیر همه مردم خواهد شد.

در آخر حاظرین در جلسه به اتفاق عبدالعلی سرپرست معاونت فنی عمرانی فرمانداری از ساخت و ساز های سطح شهرستان بازدید به عمل آوردند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.