دستگیری

فرمانده نیروی انتظامی شهریار خبر داد:

سارقان زورگیر شهریار دستگیر شدند/زورگیری از شهروندان تنها در محل های خلوت شهریار

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری دو سارق زورگیر در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، سرهنگ فردین جوزانی فر، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری دو نفر از سارقان زورگیر شهریار خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شهریار در جمع خبرنگاران گفت: نیروی انتظامی شهرستان شهریار همواره تمام تلاش خود را در جهت مقابله با هنجار شکنان به کار گرفته است لذا در همین رابطه پلیس با انجام اقدامات ضربتی دو نفر از سارقان حرفه ای و زورگیر شهریار را دستگیر کرد.

سرهنگ جوزانی فر افزود: این دو سارق حرفه ای با استفاده از یک دستگاه موتور سیکلت در محل های خلوت گشت زنی کرده و با تهدید چاقو از شهروندان تنها اقدام به زورگیری می کردند.

وی بیان کرد: این سارقان به دلیل پنهان ماندن و عدم شناسایی از سوی پلیس، پلاک موتور و صورت خودرو را هنگام ارتکاب جرم با نقاب می پوشاندند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شهریار افزود: طی بازجویی ها به عمل آمده ، متهمان به انجام چندین فقره زورگیری به این روش اعتراف کردند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون چندین مورد شکایت از این زورگیران در کلانتری مرکزی شهریار ثبت شده است همچنین پرونده این افراد برای تکمیل و سیر مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضا قرار گرفته است.

 

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code