وانت بار دستفروش شهریار

ساماندهی وانت بارهای دست فروش در معابر شهریار

معاون خدمات شهری و امور مناطق شهرداری شهریار از جمع آوری و ساماندهی وانت بارهای میوه فروش محدوده شهری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،احمد کریمی معاون خدمات شهری و امور مناطق شهرداری شهریار از جمع آوری و ساماندهی وانت بارهای میوه فروش محدوده شهری خبر داد.

احمد کریمی افزود: ترافیک شهری معضل اساسی برای هر شهروند است و یکی از عواملی که باعث گره ترافیکی در بعضی از نقاط حساس شهر می شود، وانت های دوره گرد میوه فروش است.

کریمی با بیان اینکه یکی از برنامه های این معاونت، جمع آوری  و ساماندهی وانت های میوه فروش است، ابراز داشت: ما با اشتغال زایی مشکلی نداریم، ولی اشتغال زایی غیر اصولی و به قیمت تضییع حقوق دیگران نیز پذیرفتنی نیست.

کریمی با اشاره به اینکه این خودروها به شکل دوره گرد اقدام به ایجاد مشکلات ترافیکی می کنند و یکی از مشاغل پرخطر طرح فاصله گذاری اجتماعی هسنتد، گفت: علیرغم اینکه مقاومت هایی در برابر این حرکت قابل پیشبینی خواهد بود، اما با تمام قدرت  و باحمایت سایر دستگاه ها انجام وظیفه می کنیم و همیشه سعی کردیم در اجرای قانون و وظایف مستقل از افراد و بر محور قانون حرکت کنیم.

سرپرست معاونت خدمات شهر و امور مناطق:  با تقدیر از همکاری دستگاه ها در تحقق این ساماندهی، خاطرنشان کرد: دستگاه های مختلفی مانند دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و پلیس راهور در تحقق این اهداف ما را همراهی  خواهند کردند و این مهم انجام و مدیریت این بخش نیز عملیاتی  می شود

کریمی افزود: مردم ما خواهان اجرای قانون هستند و هرجا ببینند که قانون اجرا می شود، از آن حمایت خواهند کرد  و ما نیز با توکل بر خداوند و قران حرکت را آغاز کردیم و در راستای تحقق حقوق شهروندی گام برداشتیم.

وی از طرح ساماندهی این مشاغل نیز خبر داد که به زودی سازکار این امر نیز  عملیاتی و تلاش برای تحقق این اهداف انجام خواهد شد.

کریمی در پایان  با تاکید بر اجرای قوانین، خاطرنشان کرد: تا زمانی که در این سمت مشغول به خدمتم، حقوق شهروندی را زیر پا نمی گذارم و قانون و رضایت مردم را در نظر خواهم گرفت.

سرپرست معاونت خدمات شهر و امور مناطق از شهروندان خواست تا مشکلات شهر را به سامانه ۱۳۷ شهرداری شهریار اعلام نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی و هر شهروند به عنوان یک شهردار مطرح گردد.

وانت بار دستفروش شهریار

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.