تصادف

سرعت غیرمجاز حادثه آفرید+تصاویر

تصادف دو خودروی سواری در شهریار، خسارات جانی و مالی برجای گذاشت.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ،تصادف دو خودروی پژو ۴۰۵ و ام وی ام با یکدیگر در بلوار آزادگان شهریار، خسارات جانی و مالی بر جای گذاشت.

مهندس احمد کریمی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهریار در همین رابطه به راه مبین گفت: طی تماس های مردمی با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار، تصادف دو خودروی پژو ۴۰۵ و ام و وی ام با یکدیگر در بلوار آزادگان شهریار گزارش شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرستان شهریار ادامه داد: با اعلام این خبر امدادگران ایستگاه ۷۰۱ کهنز با تجهیزات و امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

مهندس کریمی افزود: با بررسی های صورت گرفته توسط ماموران آتش نشانی از محل حادثه مشخص شد، دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و ام وی ام به دلیل تخطی از سرعت مجاز و بی احتیاطی و عدم توانایی در کنترل خودرو با یکدیگر تصادف کرده اند.

وی ادامه داد: دو راننده خودرو پژو۴۰۵ و ام وی ام به دلیل شدت این برخورد مصدوم شده و به خودروهای آنها خسارات مالی وارد شد.

کریمی ادامه داد: ماموران آتش نشانی ایستگاه ۱۰۱ مرکزی شهریار ضمن ایمن سازی کامل محل حادثه، به دلیل نشت بنزین از خودروی ام وی ام اقدام به قطع سرباتری خودرو کرده و محل حادثه را به منظور بررسی های تکمیلی به پلیس راهور تحویل دادند.

وی در پایان گفت: رانندگان این دو خودرو به دلیل مصدومیت ناشی از تصادف، به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

تصادف

تصادف

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code