موسوی

ایستادگی مقابل فشارهای قدرت‌های استکباری از وظایف ماست

سرلشکر موسوی: تهدیدهای بی‌اساس و بی‌ارزش قدرت‌های استکبار ارزش پاسخگویی ندارد

فرمانده‌کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در مورد قلدری‌های قدرت‌های استکباری و نیروهای فرامنطقه‌ای گفت: تهدیدهای بی‌اساس و بی‌ارزش قدرت‌های استکبار ارزش پاسخگویی هم ندارد و ایستادگی مقابل فشارهای قدرت‌های استکباری از وظایف ماست.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از تسنیم،امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده‌کل ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در بازدید از تیپ ۱۸۸ زرهی زاهدان اظهار داشت: آمادگی یگان‌های ارتش مستقر در سیستان و بلوچستان با استفاده از تجهزات به‌روز ارتقای چشمگیری یافته است.

وی خاطرنشان کرد: مأموریت ارتش حفظ استقلال کشور، نظام اسلامی و حدود و ثغور مرزهاست و باید آمادگی ما فراتر از مرزها باشد و به‌طور کامل از آن مراقبت کنیم.

امیر سرلشکر موسوی در مورد قلدری‌های قدرت‌های استکباری و نیروهای فرامنطقه‌ای گفت: تهدیدهای بی‌اساس و بی‌ارزش قدرت‌های استکبار ارزش پاسخگویی هم ندارد و ایستادگی مقابل فشارهای قدرت‌های استکباری از وظایف ماست.

فرمانده‌کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروزه نیروهای ارتش با آمادگی کامل و بهره‌برداری از تجهیزات به‌روز در بخش‌های هوایی، زمینی و دریایی آماده انجام وظیفه هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.