برادر متوسلیان

در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران مطرح شد:

سرنخ‌ها و شواهد زنده بودن حاج احمد متوسلیان از زبان برادرش

امیر متوسلیان درباره جلسه روز گذشته خانواده‌های چهار دیپلمات ربوده شده با کمیسیون امنیت ملی مجلس توضیحاتی ارائه داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،با اشاره به جلسه روز گذشته خانواده‌های چهار دیپلمات ربوده شده با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگرچه بنده قبلا معتقد بودم که حاج احمد در همان توقف اول در ایست و بازرسی عوامل فالانژ با آنها درگیر شده‌ و به شهادت رسیده‌ است، اما بعد از اینکه وزیر دفاع و آقای رضایی گفتند که اسناد و مدارک مبنی بر زنده بودن حاج احمد و همراهانش وجود دارد ما نیز سخن اینها را می‌پذیریم.

وی تاکید کرد: چون این دو نفر از دولت مردان ما هستند و اینها در جریان مسائل امنیتی و ارتباطات بین‌الملل هستند، نه فرد دیگری، به سخن آنها اعتماد می‌کنیم.

متوسلیان افزود: در جلسه دیروز به استناد مدارک به دست آمده گفته شد که حاج احمد و همراهانش تا سال ۷۹ زنده بوده‌اند اما اطلاعاتی از وضعیت حیاتی آنها از سال ۷۹ به بعد وجود ندارد.

برادر حاج احمد متوسلیان خاطرنشان کرد: ما در این جلسه پذیرفتیم هر سندی که به صورت موثق دال بر زنده بودن و یا به شهادت رسیدن این چهار نفر به دست آمد، آن را قبول کنیم.

متوسلیان با بیان اینکه در جلسه دیروز اسنادی که وزیر دفاع و محسن رضایی گفته بودند ارائه نشد، اظهار داشت: بر همین اساس آقای فلاحت‌پیشه قول داد که اسناد متقن در مورد این موضوع را پیگیری کند.

وی با اشاره به اینکه نماینده سپاه و وزارت خارجه هم در این جلسه حضور داشتند، بیان داشت: اصرارهای آقای رائد موسوی برای ارائه اسناد متقن سبب شد که نماینده سپاه و وزارت خارجه در آن جلسه اظهار کنند که اسنادی دال بر زنده بودن این افراد وجود دارد.

برادر حاج احمد متوسلیان با اشاره به اظهارات یک فرد لبنانی به نام عیسی ایوبی مبنی بر اینکه در دوره‌ای با حاج احمد هم سلولی بوده و صدای تیرباران آنها را شنیده و اکنون مدعی به شهادت رسیدن آنهاست، گفت: بنا به اظهارات این فرد جای دفن حاج احمد و همراهانش مشخص است، که در این صورت با مراجعه به این محل و انجام آزمایش DNA می توان در خصوص روشن شدن این پرونده گامی مهم و حتی تعیین کننده برداشت.

وی با تأکید بر اینکه شکی بر هم سلولی بودن عیسی ایوبی با حاج احمد و روئیت آنها نیست، گفت: متأسفانه برخی دولت مردان ما از به شهادت رسیدن و برخی دیگر هم از زنده بودن آنها سخن می‌گویند که این دوگانگی شایسته نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.