رفیعی

امام جمعه موقت شهریار:

سرنوست ملت را «انتخابات» تعیین می کند/کارگر نباید دغدغه معیشت داشته باشد

امام جمعه موقت شهریار: صلاح و فساد جامعه به معلمان وابسته است اگر آن ها پیشرفت کنند کل جامعه پیشرفت می کند چرا که جامعه محصول تلاش و کوشش معلمین بوده و این نشان دهنده عظمت کار این عزیزان است. معلمان زحمت کش آموزش و به فرزندان ما را از پایین ترین سطح آغاز و با تعلیم و تربیت، آن ها را تحویل جامعه می دهند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، حجت الاسلام و المسلمین رفیعی امام جمعه موقت شهریار ظهر امروز در خطبه‌های نماز وحدت بخش و عبادی سیاسی جمعه که با حضور پر شور ملت مومن و اقشار مختلف مردم شهریار در مصلای امام خمینی این شهر برگزار شد، ضمن اشاره به ارزش و منزلت قشر کارگر در جامعه گفت: قشر کارگر و کشاورز به عنوان یک قشر مولد و حرکت آفرین باید در پیشانی نظام بدرخشد.

حجت الاسلام رفیعی ادامه داد: کارگر باید سر خود را با افتخار بالا نگه دارد به همین دلیل دولت ها موظف اند که حداقل معیشت این قشر نجیب و عزیز را فراهم کنند چرا که به هیچ عنوان قابل قبول نیست این قشر هم کار کنند و هم رنج محرومیت ببیند چرا که کار می کنند تا رنج نبینند.

امام جمعه موقت شهریار افزود: ایام شهادت متفکر شهید مرتضی مطهری ایامی بسیار با ارزشمند است، امروز باید بایستیم که اسلام با مکتب غرب مختلط نشده و با لیبرالیسم پیوند نخورد، باید متفکرینی همچون شهید مطهری در صحنه باشند تا مانع از عملی شدن چنین اقدامی شوند.

رفیعی افزود: صلاح و فساد جامعه به معلمان وابسته است اگر آن ها پیشرفت کنند کل جامعه پیشرفت می کند چرا که جامعه محصول تلاش و کوشش معلمین بوده و این نشان دهنده عظمت کار این عزیزان است. معلمان زحمت کش آموزش  به فرزندان ما را از پایین ترین سطح آغاز و با تعلیم و تربیت، آن ها را تحویل جامعه می دهند.

حجت الاسلام رفیعی با اشاره به موضوع انتخابات گفت: قدرت از دو طریق به دست می آید؛ یکی از آن ها بحث کودتا و فتنه است، آن ها که با این روش روی کار بیایند مشروعیت لازم را برای آن که بخواهند برنامه های صحیح اجرا کنند، نداشته و ندارند چرا که افرادی که قصد روی کار آمدن با این روش را دارند اصولا اهداف صحیحی را نیز دنبال نمی کنند.

رفیعی افزود: دومین روش برای کسب قدرت «انتخابات» است،  راهی که به وسیله آن مشکلات جامعه شناخته شده و در جهت حل آن ها اقداماتی صورت می گیرد. تمام ۶ کاندیدای انتخبات ریاست جمهوری پیش رو از نظر شورای نگهبان تایید شده هستند.

وی ادامه داد: وقت کافی برای ارائه برنامه های انتخاباتی به این ۶ نامزد انتخابات داده شده تا بتوانند برنامه های خود را برای مردم عزیز اعلام کنند و می تواند از امکاانات رسانه ای صدا و سیما بهره ببرند. سرنوشت انسان ها به وسیله انتخابات رقم می خورد و سستی در این موضوع سستی در سرنوشت مردم است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.