روحانی

سوالی که روحانی از مهدی هاشمی نپرسید

احسان مازندرانی (منصوب خانواده هاشمی در مدیریت قبلی روزنامه دانشگاه آزاد) می گوید: ر مراسم سالگرد هاشمی، وقتی روحانی داخل لابی سالن شد، با مهدی هاشمی مصافحه کرد و به مزاح گفت “چرا زندان نیستی شما؟ “. مهدی هم پاسخ داد #زنونابین!

.

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از مشرق، محمد ایمانی در کانال خود با انتشار تصاویری از مراسم سالگرد مرحوم هاشمی رفسنجانی نوشت:

احسان مازندرانی (منصوب خانواده هاشمی در مدیریت قبلی روزنامه دانشگاه آزاد) می گوید: ر مراسم سالگرد هاشمی، وقتی روحانی داخل لابی سالن شد، با مهدی هاشمی مصافحه کرد و به مزاح گفت "چرا زندان نیستی شما؟ ". مهدی هم پاسخ داد #زنونابین!

اما کاش روحانی به جای مزاح، از متهم بزرگ پولشویی می پرسید ماجرای رشوه های هنگفت شرکت توتال و استات اویل در دوره مدیریت او بر شرکت های پیمانکار شرکت ملی نفت (تحت وزارت زنگنه) چه بود؟!

دادگاه فرانسه اخیراً توتال را به جرم پرداخت رشوه ۳۰ میلیون دلاری برای عقد قرارداد دو میلیارد دلاری در سال ۱۹۹۷ به پرداخت ۵۰۰ هزار یورو محکوم کرد.

بیشتر بخوانید:

هاشمیِ حامی روحانی چگونه دلواپس و معترض شد؟

روحانی هنگام دبیری شورای عالی امنیت ملی در دولت اصلاحات، به خاطر خسارات محتمل قرارداد کرسنت، مدیریت زنگنه را فاجعه خوانده بود اما در دولت خود، زنگنه را به وزارت گماشت

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.