فیروزی عقیدتی غرب استان

امام جمعه موقت شهریار:

سپاه امروز نماد اقتدار ایران اسلامی است/ بعضی حرفها در مورد سپاه کودکانه و آزاردهنده است

امام جمعه موقت شهریار گفت: تنها راهی که دشمنان اسلام میتوانند به آن ضربه بزنند ، از داخل جامعه اسلامی است و به مسئولین توصیه و برای آنان دعا می‌کنیم و از خدا می‌خواهیم که به مسئولین ما عقل، حکمت، ولایتمداری، مردم داری ، دلسوزی و مهدوی صفتی عنایت کند و شنیده شده بعضی ها در مورد نماد اقتدار اسلامی یعنی سپاه که یادگار شهدای والامقامی است آن را با یک افکار کودکانه می‌آزارند، اما سپاه امروز نماد اقتدار ایران اسلامی، نماد اقتصاد مقاومتی، نماد یک نهاد ولایتمدار است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، حجت الاسلام حسین فیروزی امام جمعه موقت شهریار ظهر امروز در خطبه‌های نماز وحدت بخش و عبادی سیاسی جمعه که با حضور پر شور ملت مومن و اقشار مختلف مردم شهریار در مصلای امام خمینی این شهر برگزار شد، با دعوت همگان به رعایت حریم الهی گفت: هفته جاری به نام قوه قضاییه نام گذاری شده است و امید است قوه قضاییه‌ای در شأن نظام مهدوی داشته باشیم و البته قوه قضاییه هم اکنون درمسیر سعادت و تعالی جامعه حرکت می‌کند اگرچه ممکن است در بعضی نقاط اشکالاتی هم باشد.

حجت الاسلام حسین فیروزی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران و امام جمعه موقت شهریار ادامه داد: حوادثی که در این ماه در سالهای انقلاب رخ داده سراسر پند آموز است و می‌بینیم که رژیم جنایتکار و سلطه طلب آمریکا به هواپیمای غیر نظامی هم رحم نکرده و میتوان گفت که آمریکا ابر شرخر عالم است.

وی گفت: وقتی به تاریخچه و رفتار سردمداران این کشور نگاه می‌کنید، می‌بینید که از یمن، لیبی، سوریه،عراق و ژاپن و نمونه آن مردم سردشت قربانی جنایتهای آمریکا و همدستان آن شدند و این دولت سراسر تزویر و فریب که فقط ثروت و قدرت برایشان اهمیت دارد و بوسیله یک گروه که کارتل‌های نفتی و سرمایه‌داری در دست آنهاست اداره شده و طراحی های مختلفی برای به آشوب کشیدن جهان انجام می‌دهند و آمدند در بستر کشورهای اسلامی یک گروه منحرف به نام وهابیت پیدا کرده تا به وسیله آن در دنیا اسلام گریزی کنند.

امام جمعه موقت شهریار افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند که تا ۲۵ سال آینده اینها نخواهند بود و استکبار بوسیله یک گروه منحرف و خونخوار به نام داعش در حال بدنام کردن اسلام و اسلام گریزی است.

فیروزی گفت: تنها راهی که دشمنان اسلام میتوانند به آن ضربه بزنند ، از داخل جامعه اسلامی است و به مسئولین توصیه و برای آنان دعا می‌کنیم و از خدا می‌خواهیم که به مسئولین ما عقل، حکمت، ولایتمداری، مردم داری ، دلسوزی و مهدوی صفتی عنایت کند.

حسین فیروزی اظهار داشت: شنیده شده بعضی ها در مورد نماد اقتدار اسلامی یعنی سپاه که یادگار شهدای والامقامی است آن را با یک افکار کودکانه می‌آزارند، اما سپاه امروز نماد اقتدار ایران اسلامی، نماد اقتصاد مقاومتی، نماد یک نهاد ولایتمدار است.

فیروزی عقیدتی غرب استان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.