شهریار

رئیس بهزیستی شهرستان شهریار:

شهرداری شهریار آسایش و سهولت تردد معلولان و جانبازان را در ساخت و سازها در نظر بگیرد

رئیس بهزیستی شهرستان شهریار گفت: رضایت مندی شهروندان در گرو همسان شدن سرعت تغییر جامعه با شرایط و اتفاقات آن است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین  احسان سبزگلین رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار در جمع اصحاب رسانه ضمن بازدید از ۱۴۰ معلول ضایعه نخاعی این شهرستان، گفت: رضایت مندی شهروندان در گرو همسان شدن سرعت تغییر جامعه با شرایط و اتفاقات آن است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار ادامه داد: تعداد ۱۴۰ نفر از معلولان ضایعه نخاعی شهرستان شهریار مستمری بگیر هستند، اداره بهزیستی شهریار نیز چندین جلسه به منظور حل و پیگیری مشکلات این عزیزان برگزار کرده است البته در برخی موارد خاص اداره بهزیستی کمک هایی را به بدون واسطه و به صورت مستقیم به برخی از معلولان ارائه می دهد.

سبزگلین ادامه داد: شرایط جامعه باید به سمتی سوق پیدا کند که جانبازان و معلولان توانایی حضور بیشتری در جامعه داشته باشند و بتوانند به صورت شایسته از خدمات شهری بهره مند شوند.

وی افزود: مهیا شدن شرایط مناسب برای جانبازان و معلولان در جامعه سبب بهبودی وضعیت آن ها شده و هزینه سلامتی آن ها را به طور محسوسی کاهش می دهد چرا که حضور این عزیزان در سطح جامعه موجب افزایش شاخص های روانی و فکری آن ها می شود.

رئیس بهزیستی شهرستان شهریار بیان کرد: مناسب سازی شرایط حضور جانبازان و معلولان در جامعه علاوه بر افزایش پویایی این افراد موجب ایجاد روحیه مضاعف در سایر آحاد جامعه می شود به همین دلیل از شهرداری ها تقاضا داریم هنگام اعطای مجوزهای ساخت وساز آسایش و سهولت در تردد معلولان و جانبازان عزیز را در نظر بگیرند.

 

 

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code