طرح سوال از شهردار شهریار

شهردار شهریار در آستانه استیضاح/ ۷ نفر از ۱۳ عضو شورا از پاسخ شهردار قانع نشدند

در جلسه‌ای که به منظور پاسخگویی شهردار شهریار به سوالات مطرح شده از جانب برخی اعضای شورا برگزار شد، هفت نفر از سیزده عضو این شورا از پاسخ‌های مسعود رهنما شهردار شهریار قانع نشدند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، در جلسه‌ای که به منظور پاسخگویی شهردار شهریار به سوالات مطرح شده از جانب برخی اعضای شورا برگزار شد، هفت نفر از سیزده عضو این شورا از پاسخ‌های مسعود رهنما شهردار شهریار قانع نشدند.

در دویست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهریار که با حضور سیزده عضو آن برگزار شد، شش سوال در موضوعات مختلف راجع به عملکرد شهرداری شهریار در منطقه فاز یک شهراندیشه از مسعود رهنما مطرح شد که با پاسخ‌های وی، ۷ عضو این شورا قانع نشدند.

عدم اجرا و کندی پیشرفت برخی پروژه ها در فاز یک اندیشه، علت عدم واریز هِبه های دریافتی سرانه ها به حسابی جداگانه، ساخت و ساز غیر مجاز یک ملک در بلوار شهید کلهر از نمونه سوالات مطرح شده توسط اعضای ناراضی شورای شهر از شهردار شهریار بود.

گفتنی است شهردار شهریار علت ساخت و ساز در ملک اشاره شده در اندیشه را بی توجهی مالک به تذکرات شهرداری عنوان کرد که در نهایت با تشکیل پرونده و صدور حکم قضایی برای مالک همراه شده است.

از این رو، با زمزمه‌های شنیده شده از اعضای شورای شهر شهریار، احتمال استیضاح مسعود رهنما شهردار شهریار به گوش می‌رسد.

طرح سوال از شهردار شهریار

انتهای پیام/ش

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.