شهرک آموزشی فرهنگی ترافیک در شهریار افتتاح شد + تصاویر

در هفته ناجا:

شهرک آموزشی فرهنگی ترافیک در شهریار افتتاح شد + تصاویر

شهرک آموزشی ترافیک به منظور آموزش فرهنگ ترافیکی به کودکان و نوجوانان با حضور مسئولین راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران در محل فرهنگسرای الغدیر امیریه شهریار افتتاح شد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، شهرک آموزشی ترافیک به منظور آموزش فرهنگ ترافیکی به کودکان و نوجوانان با حضور مسئولین راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران در محل فرهنگسرای الغدیر امیریه شهریار افتتاح شد.

بنا براین گزارش شهرک ترافیک با هدف آموزش و آشنایی دانش آموزان و کودکان با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی با همکاری شهرداری شهریار و ناحیه امیریه، راهنمایی و رانندگی غرب استان تهران و شهریار، اداره آموزش و پرورش شهرستان شهریار و اتوبوسرانی شهریار در محل فرهنگسرای الغدیر امیریه شهریار راه اندازی و افتتاح گردید.

در این برنامه آموزشی دانش آموزان ضمن آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی در قالب بسته‌های فرهنگی و مشاهده اصول ترافیکی و استفاده از وسایل کمک آموزشی مرتبط از آموزشهای لازم توسط کارشناسان راهور بهره‌مند می‌گردند تا در آینده نیز خود این قوانین را به بهترین شکل رعایت کرده و به عنوان همیار پلیس نیز این قوانین را به خانواده خود یادآوری کنند.

شهرک آموزشی فرهنگی ترافیک در شهریار افتتاح شد + تصاویر شهرک آموزشی فرهنگی ترافیک در شهریار افتتاح شد + تصاویر شهرک آموزشی فرهنگی ترافیک در شهریار افتتاح شد + تصاویر شهرک آموزشی فرهنگی ترافیک در شهریار افتتاح شد + تصاویر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.