حواشی جالب مراسم گرامیداشت خبرنگاران در شهریار:

حواشی جالب مراسم گرامیداشت خبرنگاران در شهریار:

شهریار پیش از موعد استان شد / یخ‌ وعده‌های مسئولین هرگز آب نشد

در هجدهم مرداد و یک روز پس از سالروز گرامیداشت روز خبرنگار، مراسمی یک روزه به همت فرمانداری، اداره ارشاد، شهرداریهای شهرستان شهریار، اداره آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌های دخیل در مراسم با هدف تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در اردوگاه شهید منتظری این شهرستان برگزار شد که این مراسم نیز دارای حواشی جالبی بود.


به  گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، در هجدهم مرداد و یک روز پس از سالروز گرامیداشت روز خبرنگار، مراسمی یک روزه به همت فرمانداری، اداره ارشاد، شهرداریهای شهرستان شهریار، اداره آموزش و پرورش و سایر دستگاه‌های دخیل در مراسم با هدف تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در اردوگاه شهید منتظری این شهرستان برگزار شد که این مراسم نیز دارای حواشی جالبی بود.
اولین حاشیه‌‎‌ای که شاید کمتر کسی متوجه آن شد، استان شدن زودهنگام شهرستان شهریار در پوستر و بنر طراحی شده این مراسم بود که با ترجمه نادرست واژه شهرستان، شهریار را استان شهریار ترجمه کرده بود.

حواشی جالب مراسم گرامیداشت خبرنگاران در شهریار:


در واقع ترجمه کلمه "Province" که در پوستر و بنر این مراسم استفاده شده بود به معنی استان و ایالت بوده و ترجمه صحیح "شهرستان" به زبان انگلیسی کلمه " County" می‌باشد که شاید از چشم مسئولین برگزار کننده دور مانده بود. حواشی جالب مراسم گرامیداشت خبرنگاران در شهریار:

از دیگر حاشیه‌های این مراسم، بطری‌های یخ زده آب معدنی بود که بین حاضرین مراسم توزیع شده و تا پایان مراسم نیز کسی موفق به نوشیدن این ظروف یخی نشد و با جمله‌ای طنز گونه می‌توان گفت که یخ وعده‌های حمایتی مسئولین برای پیگیری وضعیت معیشتی و مشکلات خبرنگاران تا کنون باز نشده است.

حواشی جالب مراسم گرامیداشت خبرنگاران در شهریار:
حاشیه‌ی دیگری که در مکان برگزاری مراسم رخ داد وضعیت دوگانه سیستم سرمایشی دو سالن این اردوگاه بود که در سالن اول شدت سرما موجب لرزش حاضرین و در سالن دوم گرمای طاقت فرسا موجب تعریق حضار شد.
البته این نکته حائز اهمیت است که تمامی مطالب بالا جنبه طنز داشته و هرگز منکر زحمات برگزار کنندگان مراسم نبوده و از این عزیزان سپاسگزاریم.

 

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.