نماز جمعه امام جمعه موسی سالمی

شیوع مجدد کرونا فشار بر کادر درمان را زیاد است/ سران فتنه وقیحانه مدام بر بدنه انقلاب و مردم پتک زدند و گرفتاری را به وجود آوردند

امام جمعه شهریار با اشاره به نامه وقیحانه یکی از سران فتنه به رهبر معظم انقلاب گفت: آن وقتی که کار و زمام امور دست خودشون بود و می‌بریدند و می‌دوختند به تذکرات رهبری توجه نکردند و پازل دشمن داخلی و خارجی شده فرهنگ آنها و مدام بر بدنه انقلاب و مردم پتک زدند و گرفتاری را به وجود آوردند.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، حجت الاسلام و المسلمین موسی سالمی امام جمعه شهریار در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهریار که در مصلی امام خمینی(ره) و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت امام رضا(ع) گفت: انتظار مردم از مجلس یازدهم دغدغه مند بودن و نظارت است، همه از این گرانی ها ، وضع بازار خودرو و مسکن و سکه متأثریم، باید سه قوه دست به دست هم بدهند تا این مسائل نیز حل شود.

وی گفت: الحمد الله قوه قضائیه آستین بالا زده و نسبت به برخورد جدی با مفاسد اقتصادی دست زده است و گاهی وقتها بودجه یکسال  یا چند سال مملکت در فساد اینها است و خوشبختانه عزیزان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات به کمک قوه قضاییه آمده اند و باید با افراد مفسد برخورد جدی و قاطع شود تا کسی جرعت نکند که به مال و سرمایه مردم دست درازی کند.

سالمی اظهار داشت: در بجث کرونا نیز آن کشورهایی که ادعا میکردند دیدیم که چطور در آن در مانده شدند، اما در ایران، اصل نظام و دین و مکتب است که کمک به دیگران را بی چشم داشت کرده و همه را نسبت به این موضوع حساس کرده است.

امام جمعه شهریار گفت: یکی از مشکلات مهمی که دادگستری ها دارند کمبود قاضی است، و طبق قانون یک قاضی روزی دو یا سه پرونده را حداکثر باید بررسی کند اما وقتی در هفته قوه قضاییه به دیدار رئیس دادگستری رفتیم گفتند به دلیل حجم بالای پرونده ها و کمبود نیرو و حل مشکلات مردم بعضاً ۲۰ پرونده توسط یک قاضی در روز بررسی می‌شود.

سالمی گفت: امروزه دنیا شاهد این است که معترضین در آمریکا به دنبال جلوگیری از تبعیض هستند اما آنها توسط دولت سرکوب شده و مردم را زیر اسبها و لگد ها قرار میدهند و با ادعای حقوق بشری زانو بر گردن مردم میگذارند.

وی گفت: آمریکایی ها می‌گویند سوریه باید از بین برود و دولتش از کار بیوفتد ، آنجا را تحریم کردند که مردم عصبانی شوند و بگویند ما باید با آمریکا رابطه برقرار کنیم.

وی با اشاره به نامه وقیحانه یکی از سران فتنه به رهبر معظم انقلاب گفت: آن وقتی که کار و زمام امور دست خودشون بود و می‌بریدند و می‌دوختند به تذکرات رهبری توجه نکردند و پازل دشمن داخلی و خارجی شده فرهنگ آنها و مدام بر بدنه انقلاب و مردم پتک زدند و گرفتاری را به وجود آوردند.

وی ادامه داد: وقتی مقام معظم رهبری به آنها تذکر می‌دهند، می‌گویند دخالت است ، تذکر ندهند میگویند چرا رهبری دخالت نمیکند ، آن وقتی که شما میتوانستید کار بکنید چه کاری برای نظام و مردم کردید؟

سالمی اظهار داشت: رهبری بارها فرمودند روی توان داخلی خودمان  تکیه کنید، آن وقت در نامه می‌نویسند که به ما بگویید دلار تا کجا باید برود که شما راضی شوید با آمریکا مذاکره کنید، دلار را رهبری بالا برد یا شما و دولت هم مسلک‌تان که در رأس هستید؟

امام جمعه شهریار گفت: رهبری بارها گفتند من با مذاکره مخالف نیستم اما خوش بین هم نیستم و آنها ترس دارند که با پایان برجام و پس از پایان تحریم تسلیحاتی، ایران با خرید هواپیما آن را الگوسازی کرده و تولید کند.

وی در پایان بیان داشت: احتیاط در همه امور و رعایت اصول ایمنی باید دغدغه مسئولین باشد تا شاهد حوادثی تلخی نظیر آتش سوزی کلینیک سینا نباشیم، از طرفی نیز با شیوع مجدد کرونا فشار بر کادر درمان زیاد است و ما باید تمام مسائل بهداشتی و پزشکی را در این دوره رعایت کنیم چرا که یک نفر گرفتار دهها نفر را گرفتار می‌کند و این خسارت بار است.

نماز جمعه امام جمعه موسی سالمی نماز جمعه امام جمعه موسی سالمی نماز جمعه امام جمعه موسی سالمی

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.