صدور حکم قلع و قمع برج های سعادت آباد

حشمتی گفت: حکم قلع و قمع و توقف ساخت برج‌های سعادت آباد صادر شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد جواد حشمتی رئیس دادگستری استان تهران در حاشیه مراسم تشییع شهدای گمنام با اشاره به وضعیت برج‌های سعادت آباد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته و بر اساس احکام صادره هم روند ساخت این برج‌ها متوقف شده و حکم قلع و قمع آن‌ها صادر شده است.

او در پاسخ به سوال دیگری درباره حمایت دستگاه قضا از واحد‌های تولیدی افزود: مخلص تمام واحد‌های تولیدی هستیم.

حشمتی تصریح کرد: رئیس قوه قضائیه با توجه به تمهیدات صورت گرفته تأکید کرد که با همه وجود از مراکز تولیدی حمایت کنیم و این کار در حال انجام است.

رئیس دادگستری استان تهران ادامه داد: تلاش می‌کنیم تا هیچ یک از واحد‌های تولیدی تعطیل نشوند و مشکلی برای آن‌ها به وجود نیاید؛ اگر کسی مدعی است باید از طریق قانونی پیگیری کند و قوه قضائیه هم کمک می‌کند تا هیچ واحد تولیدی تعطیل نشود.

حشمتی درباره اینکه واحد‌های تولیدی باید به کجا مراجعه کنند؟ بیان کرد: صاحبان واحدهای تولیدی برای دریافت کمک باید به دادستان‌های استان‌ها، مراکز استان‌ها و دستگاه‌های متولی مراجعه کنند، زیرا آن‌ها بر اساس قانون وظیفه دارند تا در این زمینه کمک و حمایت کنند و اگر واحد‌های تولیدی می‌توانند خودشان مشکل را حل کنند، در غیر این صورت از طریق دستگاه‌های متولی و بخش قضایی می‌توانند کمک‌های خوبی را دریافت کنند.

رئیس دادگستری استان تهران با بیان اینکه اصل موضوع این است که اجازه ندهیم در این وضعیت حساس بازار تولیدی مشکل پیدا کند و متوقف شود، گفت: ما با همه وجود در تلاش هستیم که چرخ تولید به حرکت دربیاید و اقتصادمان متکی به واحد‌های تولیدی داخل کشور و تولیدات داخلی باشد و امیدواریم همه نسبت به این امر اهتمام داشته باشند.

او در خصوص برنامه‌های دستگاه قضا برای مقابله با گرانی‌های اخیر گفت: گرانی ارتباط چندانی با ما ندارد، اما دادگستری به عنوان دستگاه متولی قانونی به همراه دادستان‌ها و دادستانی کل کشور این موضوع را رصد و پیگیری می‌کند.

حشتمی با اشاره به اینکه سازمان تعزیرات حکومتی و همه مجموعه‌ها باید کمک کنند، تصریح کرد: این موضوع به بخش خاصی ارتباط ندارد و باید همه دستگاه‌ها نسبت به تنظیم واردات و وضعیت بازار و تأمین نیازمندی‌های مردم کمک کنند.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.