پروژه تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی شهریار

ضرورت نصب تابلو روز شمار در پروژه تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی شهریار

پروژه تقاطع غیر همسطح شهیدصیاد شیرازی شهریار یکی از بزرگترین و پرهزینه ترین‌ پروژه‌های عمرانی منطقه و شاید استان تهران بشمار می‌رود که به عنوان شاهراه ارتباطی چند شهر و شهرستان می‌تواند نقش موثری در روانسازی ترافیک و سهولت تردد این منطقه ایفا کند، از این رو زمان تکمیل و بهره‌برداری این پروژه باید به صورت شفاف به مردم اعلام گردد که نصب تابلو روز شمار در جوار این پروژه ضروری به نظر می‌رسد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، پروژه تقاطع غیر همسطح شهیدصیاد شیرازی شهریار یکی از بزرگترین و پرهزینه ترین‌ پروژه‌های عمرانی منطقه و شاید استان تهران بشمار می‌رود که به عنوان شاهراه ارتباطی چند شهر و شهرستان می‌تواند نقش موثری در روانسازی ترافیک و سهولت تردد این منطقه ایفا کند، از این رو زمان تکمیل و بهره‌برداری این پروژه باید به صورت شفاف به مردم اعلام گردد که نصب تابلو روز شمار در جوار این پروژه ضروری به نظر می‌رسد.

پروژه تقاطع غیر همسطح  شهید صیاد شیرازی شهریارپروژه تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی شهریار

میدان شهید صیاد شیرازی از گذشته به عنوان مسیر اصلی تردد در محورهای اندیشه، ملارد، مارلیک، شهرقدس، شهریار، کرج و تهران به شمار می‌رود که با تصمیم مدیران شهرستان شهریار و با کارفرماییه شهرداری شهریار احداث تقاطع غیر همسطح جایگزین برای این منطقه در دستور کار قرار گرفت که پس از سیر مراحل لازم، شرکت بين المللي آباد راهان پارس پیمانکاری این پروژه را برعهده گرفت.

پروژه تقاطع غیر همسطح  شهید صیاد شیرازی شهریار
پروژه تقاطع غیر همسطح شهید صیاد شیرازی شهریار

با شروع عملیات احداث، تغییر مسیرهای ناگهانی در این پروژه موجب ایجاد معبرهای خطرناک در قسمت‌های مختلف میدان و سردرگمی مردم و افزایش ترافیک در محل پروژه شده که این سیل عظیم عبور و مرور در ساعات آغازین و پایانی صبح و عصر و نامساعد بودن راههای جایگزین باعث کندی تردد و کلافگی مسافران این مسیر شده است.

به نظر می‌رسد با توجه به گستردگی پروژه و لحظه شماری مردم منطقه برای بهره برداری از این پروژه، نصب یک تابلو روزشمار، مردم را از پیشرفت پروژه مطمئن کرده و پیمانکار نیز خود را موظف به تحویل در موعد مقرر بداند.

حال باید منتظر ماند تا ببینیم مسئولین مربوطه نسبت به این اقدام ضروری اقدام خواهند کرد یا خیر و پایگاه اطلاع رسانی راه مبین پیگیری‌های خود را ادامه خواهد داد.

 

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.