فروزنده

فروزنده:

طبق نظرسنجی ها مردم اقبال بیشتری نسبت به جبهه مردمی دارند

عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری نشست‌های مشترک بین ستادها و هماهنگی ستادهای استانی خبر داد و گفت: فضای وحدتی که در میان نیروهای انقلاب ایجاد شده است بسیار امید بخش است و همین، کار را پیش می‌برد.

 

به گزارش راه مبین به نقل از فارس، لطف‌الله فروزنده عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره سیزدهمین جلسه شورای مرکزی این جبهه، اظهار داشت: شورای مرکزی امروز تحلیلی از فضای حاکم بر انتخابات داشت و با توجه به حضور قدرتمند نامزدهای این جبهه و نگرش مردم، فضای عمومی به نفع جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است.

*دولت به عملکرد خود باخته است

فروزنده ادامه داد: دولت امروز باید پاسخگوی کارنامه خود باشد و دولت به عملکرد خود باخته است. پاسخ‌های نامزدهای دولت به هیچ عنوان مردم را قانع نمی‌کند.

*نقطه مشترک نامزدهای جبهه مردمی نه به دولت فعلی و تغییر وضع موجود است

وی خاطرنشان کرد: هرچند دو نامزد جبهه مردمی رویکردها و برنامه‌های مختلفی را برای حل مشکلات کشور مطرح می کنند، در یک مساله اشتراک دارند و آن نه به دولت ناکارآمد فعلی و تلاش برای تغییر وضع موجود مدیریت اجرایی کشور است.

فروزنده با تأکید بر اینکه ما بسیار امیدوار هستیم؛ چراکه مردم از وضع موجود آگاه هستند، درباره برنامه‌های جبهه مردمی برای تقویت ستاد نامزدهای جبهه تأکید کرد: ستادهای دو نامزد با هم هماهنگ هستند و نیروهای جبهه در سطح کشور با هر دو ستاد همکاری می‌کنند.

عضو هیأت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری نشست‌های مشترک بین ستادها و هماهنگی ستادهای استانی خبر داد و یادآور شد: فضای وحدتی که در میان نیروهای انقلاب ایجاد شده است بسیار امید بخش است و همین، کار را پیش می‌برد.

*اقبال مردم به جبهه مردمی بسیار بیشتر از جبهه مقابل است

وی درباره نامزدهای دیگر که منتقد وضع موجود بودند، ‌اظهار داشت: شورای مرکزی جبهه مردمی از آقای میرسلیم که به صورت مستقل وارد شده است به دلیل اینکه موضع خوب وانقلابی داشته است تشکر نمود. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد اقبال مردم به جبهه مردمی بسیار بیشتر از جبهه مقابل است و به فضل الهی این روند روبه‌گسترش خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.