حاجی دلیگانی

حاجی دلیگانی:

طرح استیضاح وزیر علوم را تاکنون ۱۵ نماینده امضاء کرده اند

حاجی دلیگانی با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر علوم از سوی هیئت رئیسه به کمیسیون آموزش ارجاع داده شده است گفت: ۱۵ نفر این طرح را امضا کرده اند.

 

به گزارش راه مبین به نقل از میزان، روز گذشنه اخباری مبنی بر استیضاح محمد فرهادی وزیر علوم و تحقیقات در صحن مجلس منتشر شد، که خبرنگار میزان برای کسب صحت و سقم این خبر از نمایندگان مجلس سوال کرد.میر حمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه تا دیروز بحثی در مورد استیضاح وزیر علوم در کمیسیون مطرح نشده است، تاکید کرد: تاکنون صحبتی درباره این موضوع نشده و من به عنوان سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات چنین سخنی نشنیده ام، و روز گذشته که تا آخر شب هم در مجلس بودیم، هیچ صحبتی در این خصوص نشده است.

از آنجاییکه موضوع استیضاح وزیر علوم موضوع تازه‌ای نبود و پیش از آن خبرها حکایت از این داشت که برخی نمایندگان طرح استیضاح را امضا کرده و به هیئت رئیسه مجلس داده اند، خبرنگار میزان سوال خود را از نماینده دیگری هم پرسید.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمسیون برنامه و بودجه، در پاسخ به سوال میزان گفت: استیضاح آقای فرهادی قطعی شده و به کمیسیون آموزش هم ارجاع داده شده است.

حاجی دلیگانی عدم اطلاع میرزاده از نهایی شدن استیضاح فرهادی را متاثر از طولانی شدن فرآیند اداری خواند و گفت: استیضاح فرهادی نهایی شده و وی به صحنه استیضاح می آید.

وی با بیان اینکه طرح استیضاح به آقای رنجبر زاده عضو هیئت رسیده تحویل داده شده است افزود: دستور استیضاح از سوی رنجبرزاده به کمسیون آموزش ابلاغ شده است.

حاجی دلیگانی در پایان اعلام کرد: ۱۵ نفر طرح استیضاح فرهادی را امضا کرده اند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.