موسی سالمی امام جمعه شهریار

طرح معامله قرن جز خیانت به فلسطین و جهان اسلام نام دیگری ندارد

امام جمعه شهریار اظهار داشت: طرح معامله قرن طرح باطلی است و جز خیانت به فلسطین و جهان اسلام نام دیگری ندارد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین ، حجت الاسلام و المسلمین موسی سالمی امام جمعه شهریار در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهریار که در مصلی امام خمینی(ره) و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد، ضمن اشاره به مناسبت های پیش روی در هفته آینده گفت:بصیرت فاطمی و دشمن شناسی را باید از حضرت زهرا(س) آموخت و ایشان اولین کسی است که دفاع از حریم ولایت و امامت کرد .

امام جمعه شهریار گفت: آیا اسامی ائمه بد اسمی هستند که باید اسمی روی فرزندانمان بگذاریم که باید از چندین کتاب معانیشان را پیدا کنیم.دشمنان ما در لباس پوشیدن ما شیعیان نفوذ کردند ،کجا داریم می رویم.

وی گفت: با دشمن باید سخت گیر بود و نباید تحویل دشمن خنده داد،وسیاستمدران کشور سیاست خنده را کنار بگذارند. بصیرت فاطمی و دشمن شناسی :اولین کسی که دفاع از حریم ولایت و امامت کرد حضرت فاطمه(س)بود.

سالمی اظهار داشت: در هر مسئله ای که کوتاه بیاییم دشمن دخالت می کند. از طریق جنگ ،تحریم ،ترور وارد شدند،نتوانستند، اخیرا آمدند از طریق ورزش وارد شدند که ضربه بزنند . عراق و بحرین وغیره می تواند میزبان بازیهای فوتبال باشند اما ایران نمی تواند ، چرا ؟ چون ایران مستقل است و جلوی آمریکا ایستاده است .

وی گفت: مسئولین فیفا میگویند ورزش سیاسی نیست، غلط میکنید الان این حرکت سیاست است در ورزش و سیاستمدران کشور سیاست خنده را کنار بگذارند،بس است دیگر و سیاست رو به جلو را پیش بگیرید.

امام جمعه شهریار اظهار داشت: طرح معامله قرن طرح باطلی است و جز خیانت به فلسطین و جهان اسلام نام دیگری ندارد.

وی خاطر نشان کرد: چه زمانی حضرت زهرا جلوی دشمن کوتاه آمد ؟ سر فاطمیون،زینبیون ما را از تن جدا کردند ،قاسم سلیمانی ها،حسین همدانی ها،قآآنی ها،سلامی ها ،حاجی زاده ها ،کوتاه نیامدند ، امام (ره)کوتاه نیامد،علماء زیر شکنجه کوتاه نیامدند ودر مقابل دشمن نباید تواضع کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.