برجام و جریمه 21 میلیاردی از سوی دادگاه آمریکایی؛

طمع ورزی آمریکائیان برای تصاحب اموال ایران

جنس زمامداران آمریکا اعم از دولت و مجلس و نهادهای قضائی‌ شیطانی است و باج خواه و نمی توان با اتکا به طنابشان به چاه رفت و دل خوش کرد

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین به نقل از دانا، حکومت آمریکا به هیچ وجه قابل اعتماد نیست؛ چه دولتش و چه نهادهای قضائی‌اش. چه نظام فدرال و چه ایالت‌هایش. همه از یک جنسند؛ از جنس شیطان.

کسانی آمریکا را کدخدا دانستند و بستن با کدخدا را حلال بسیاری از مشکلات برشمردند. اما آیا در عالم بیرون هم آمریکا کدخداست و آیا بستن با کدخدا می تواند برای ملت ها رفاه آورباشد؟!

مروری واقع بینانه و تاملی ژرف نگرانه نشان می دهد که ایالات متحده اعم از دولت و مجلس و نهادهای قضائی‌اش همه شیطان هستند و باج خواه و نمی توان با اتکا به طنابشان به ته چاه رفت و دل خوش کرد.

نمونه روشنش برنامه جامع اقدام مشترک است؛ برجام؛ همان برجامی که فتح الفتوحش خواندند و آن را با فتح خرمشهر و رشادت رزمندگان اسلام مقایسه می کردند.

در همین مدت چند ماهه، برجام بارها و بارها مستقیم و غیرمستقیم توسط آمریکائیان مورد تمسخر و هتک قرار گرفته است. از وضع تحریم های مجدد تا کارشکنی‌های پیدا و پنهان.

در یکی از آخرین نمونه از باج خواهی های نظام آمریکا می توان به حکم دادگاهی در آمریکا اشاره کرد که ایران را به اتهام واهی دخالت در حادثه مشکوک یازده سپتامبر محکوم و جریمه و غرامتی معادل ۲۱ میلیارد دلار را در نظر گرفته است!

به نوشته الشرق الاوسط، جُرج دانیلز قاضی دادگاه نیویورک، ایران را به پرداخت جریمه ۱۰٫۷ میلیارد دلاری محکوم کرده که با احتساب سود دوره ماقبل صدور حکم بیش از ۲۱ میلیارد دلار می‌شود.

فارغ از فرجام چنین احکامی آنچه نباید از نظر دور داشت این است که حکومت آمریکا ماهیتی استکباری و اسثمارگر دارد و به هیچ وجه قابل اعتماد نیست

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.