حسین گروسی

نماینده مردم شهریار در مجلس:

عده‌ای با رانت‌خواری پولهای بادآورده بدست آورده‌اند

حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس، از جمع بندی گزارش تحقیق و تفحص مجلس از استانداری تهران خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، حسین گروسی نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان جمع بندی گزارش کمیته تحقیق و تفحص از استانداری تهران گفت: بعضی رانتخواریها و تخلفات باعث شد تا عده‌ای پولهای بادآورده‌ای بدست آورند و عده‌ دیگری نیز متضرر شوند.

حسین گروسی بیان داشت: از بین رفتن سرانه شهری، استخدام و جذب افراد بدون ضابطه و لحاظ کردن تخصص و اولویت پیش بینی شده در قانون، تغییر کاربری‌ها از جمله مواردی بود که در گزارش کمیته تحقیق و تفحص از استانداری تهران می‌توان به آن اشاره کرد.

نماینده مردم شهریار افزود: با نظار اصولی و سیستماتیک می‌توان از بروز چنین تخلفاتی جلوگیری کرد و. تدوین برنامه هدفمند از ضروریات این موضوع است.

حسین گروسی

گروسی اظهار داشت: هدف ما مچ گیری و تخریب نیست اما با برنامه‌های نظارتی میتوان از تغییر کاربری‌های غیر مجاز که موضوع و دغدغه جدی مسئولان ارشد نظام و رهبری انقلاب است، جلوگیری کرد تا سرانه شهری به این سرعت مورد تخریب قرار نگیرد.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از استانداری تهران گفت: ما با معضلی جدی در حذف سرانه شهری در سالهای اخیر روبرو هستیم زیرا امکانات زیست محیطی و رفاهی مانند فضای سبز و پارکها، اماکن ورزشی و فرهنگی در سرانه شهری اهمیت داده نشده است اما خوشبختانه در طول دو سال اخیر با ابلاغ طرح جامع و تفصیلی امکان مدیریت سلیقه‌ای در این موضوعات از بین می‌رود.

انتهای پیام/ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.