موسی سالمی فرنیا پور

اعتراض تند امام جمعه شهریار به استاندار تهران

مردم به کمتر از عزل آقای فرنیاپور قانع نیستند

امام جمعه شهریار خطاب به استاندار تهران: مشکلات مردم از وضعیت بازار و گرانیها زیاد هست و مردم به اندازه کافی از این گرانی ها عصبانی هستند و دیگر طاقت این اعمال زشت را ندارند ، عنایت فرموده هرچه سریعتر نسبت به عزل فوری ایشان اقدام ،والا تبعات آن خیلی زیاد بوده و بر عهده حضرتعالیست.

 

به گزارش پایگاه خبری راه مبین، در پی انتشار پست اینستاگرامی ابوطالب فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری شهریار با موضوع تبریک به یکی از سران فتنه که نقش اصلی را در آشوبها و حوادث فتنه ۸۸ ایفا کرد، مردم و شخصیتهای سیاسی و انقلابی شهرستان شهریار به این موضوع واکنش تندی نشان داده و خواستار عزل وی از سمت معاونت فرمانداری شدند.
در حالی که فتنه ۸۸ و حامیان آن،  موجب خسارات فراوان به مردم، نظام اسلامی، انقلاب شدند و کشور را به تعبیر رهبری تا مرز پرتگاه پیش بردند و به نوعی فتنه خط قرمز نظام محسوب می‌شود، ابوطالب فرنیاپور معاون سیاسی فرمانداری شهریار در پست اینستاگرامی صفحه خود روز مهندس را به یکی از سران فتنه که در برپایی فتنه و آشوب نقش اصلی را داشت تبریک گفت.
این عمل وی موجب اعتراض و به راه افتادن جریان اعتراضی مردم و چهره های انقلابی شده به طوریکه وی فورأ پست مذکور را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرده و حتی تصویر پروفایل و چند پست دیگر را نیز از صفحه شخصی خود در ایسنتاگرام حذف کرد.
با درج پست مذکور در حمایت و تبریک به یکی از سران فتنه توسط وی، بلافاصله شخصیتها و چهره‌های سیاسی و انقلابی با عناوین تندی به وی اعتراض کردند به طوریکه امام جمعه اندیشه وی را لایق معاونت ندانسته و خواستار عزل فوری وی از سمت معاونت سیاسی فرمانداری شهریار شد.
این درحالیست که پیامهای مردمی نیز بیانگر اعتراض گسترده مردم و متدینین بوده و خواستار برخورد جدی استاندار تهران و فرماندار شهریار با وی هستند.

حجت الاسلام موسی سالمی امام جمعه شهریار نیز طی پیامی به استاندار تهران خواستار عزل فوری فرنیاپور شد:

استاندار محترم تهران
با سلام و تحیت
 شهرستان شهریار بخاطر این عمل زشت آقای فرنیا پور ، به یک بحران و چالش تبدیل شده است،
از دیروز آنقدر مردم در ارتباط با راهپیمایی و تجمع در مقابل فرمانداری ،به من مراجعه و یا تماس گرفتند و من جلوی آنها را گرفتم که دیگر از حد خارج شده است.
تمام خواسته های مردم این است که ما به کمتر از عزل ایشان قانع نیستیم ، والا دست از تجمع و راهپیمایی برنمی داریم.
 استاندار محترم ، مشکلات مردم از وضعیت بازار و گرانیها زیاد هست و مردم به اندازه کافی از این گرانی ها عصبانی هستند و دیگر طاقت این اعمال زشت را ندارند ، عنایت فرموده هرچه سریعتر نسبت به عزل فوری ایشان اقدام ،والا تبعات آن خیلی زیاد بوده و بر عهده حضرتعالیست.
متشکرم
سالمی امام جمعه شهریار.

موسی سالمی فرنیا پور

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.